۳:۲۶:۱۹ - جمعه ۷ دی ۱۳۹۷
دومین محفل قرآنی با رویکرد تبیین طرح «بشارت» در کرمانشاه برگزار شد
دومین محفل قرآنی با رویکرد تبیین طرح «بشارت» در کرمانشاه برگزار شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزاری محافل انس قرآن را عامل ترویج سبک زندگی اسلامی دانست و گفت: دومین محفل انس با قرآن با رویکرد تبیین طرح بشارت در کرمانشاه برگزار شد.

حجتالاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری دومین محفل انس با قرآن با رویکرد تبیین طرح بشارت در کرمانشاه خبر داد.
وی افزود: ترویج فرهنگ قرآن و تدبر در آیات از اولین اهداف برپایی محافل قرآنی است و این امر خود موجب ترویج سبک زندگی اسلامی میشود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با تأکید بر اهداف یاد شده، گفت: محفل انس با قرآن با رویکرد تبیین طرح بشارت به همت ادارهکل آموزش و پرورش و ادارهکل اوقاف استان کرمانشاه روز گذشته، اول دیماه برگزار شد.
میرزایی به اهداف برگزاری طرح بشارت اشاره و اظهار کرد: ترویج قرآن در بین افراد مختلف جامعه از اهداف برپایی محافل و برگزاری طرحهای قرآنی در جامعه است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه برپایی محافل قرآن رشد معنوی را در پی دارد و باید به این مقوله توجه ویژهای داشت، گفت: آثار معنوی کلام نور ترویج فرهنگ قرآنی را بین نسل جوان بهدنبال دارد.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.iqna.ir
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه