3:26:19 - جمعه 28 دسامبر 2018
دومین محفل قرآنی با رویکرد تبیین طرح «بشارت» در کرمانشاه برگزار شد
دومین محفل قرآنی با رویکرد تبیین طرح «بشارت» در کرمانشاه برگزار شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزاری محافل انس قرآن را عامل ترویج سبک زندگی اسلامی دانست و گفت: دومین محفل انس با قرآن با رویکرد تبیین طرح بشارت در کرمانشاه برگزار شد.

حجتالاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری دومین محفل انس با قرآن با رویکرد تبیین طرح بشارت در کرمانشاه خبر داد.
وی افزود: ترویج فرهنگ قرآن و تدبر در آیات از اولین اهداف برپایی محافل قرآنی است و این امر خود موجب ترویج سبک زندگی اسلامی میشود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با تأکید بر اهداف یاد شده، گفت: محفل انس با قرآن با رویکرد تبیین طرح بشارت به همت ادارهکل آموزش و پرورش و ادارهکل اوقاف استان کرمانشاه روز گذشته، اول دیماه برگزار شد.
میرزایی به اهداف برگزاری طرح بشارت اشاره و اظهار کرد: ترویج قرآن در بین افراد مختلف جامعه از اهداف برپایی محافل و برگزاری طرحهای قرآنی در جامعه است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه برپایی محافل قرآن رشد معنوی را در پی دارد و باید به این مقوله توجه ویژهای داشت، گفت: آثار معنوی کلام نور ترویج فرهنگ قرآنی را بین نسل جوان بهدنبال دارد.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

خبر جدید  آغاز ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه