به گزارش خبرگزاری برنا: مراسم تودیع و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه امروز (۲۲ دی) راس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار خواهد شد.

این مراسم باحضور معاون توسعه مدیریت و مدیرکل هماهنگی امور استانهای سازمان میراث فرهنگی کشور و مسئولین استان کرمانشاه برگزار میشود.

امید قادری مدیرکل جدید میراث فرهنگی کرمانشاه از جمله مدیران جوان استان کرمانشاه است که سوابقی همچون مدیرکلی بیمه سلامت و مدیرکلی بهزیستی کرمانشاه را در کارنامه خود دارد.

خبر جدید  سرنوشت نامعلوم کمک ۲۰۰ میلیون دلاری به مناطق زلزله‌زده

هرچند برخی ازافراد خاص به خاطر منافعطلبی در فضای مجازی به تخریب ایشان پرداختند و همیشه این اشخاص برایسود جویی بیشتر خود دست به این اقدامها و این چنین کارها زدهاند و تاکنون کاری هم پیش نبردهاند. باید بگذارید مدیر کارش را شروع کند و بعداز یکسال میتوان عملکرد آن مدیر را نقد کرد و در موردشقضاوت کرد.

خبر جدید  تشکیل انجمن‌های میراث فرهنگی در 1250 روستای کرمانشاه

هرچند این افرادی که از این طریق در فضای مجازی به تخریب میپردازند تعداد اندگی هستند که از این راه میخواهند خودشان به آن سازمان نزدیک کنند تا به اهدافشان برسند ولی این بار هم موفق نشدند به اهدافشان برسند پس حیا و شرم چیز خوبی است و کمتر چوب لای چرخ دیگران بگذارید.

خبر جدید  آموزش کوهنوردی را در کرمانشاه همگانی خواهیم کرد

جلیل بالایی مدیرکل پیشین میراث فرهنگی کرمانشاه از ۱۹مهر امسال به عنوان مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه منصوب و همزمان مسئولیت مسرپرستی میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان کرمانشاه را عهدهدار بود.

گزارش: محسن عباسیفرد