9:52:30 - دوشنبه 5 مارس 2018
دیدار امام جمعه کرمانشاه با اعضای ستاد نماز جمعه هرسین
دیدار امام جمعه کرمانشاه با اعضای ستاد نماز جمعه هرسین
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه طی سفر به شهرستان هرسین با اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردم دیدار کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از هرسین، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه طی سفر به شهرستان هرسین با اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردم دیدار کردند.   آیت

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه طی سفر به شهرستان هرسین با اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردم دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از هرسین، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه طی سفر به شهرستان هرسین با اعضای ستاد نماز جمعه و اقشار مختلف مردم دیدار کردند.

 

آیت الله علما در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط اعضای ستاد نماز جمعه هرسین کار اعضای ستاد را با اهمیت توصیف کرد.

 

وی در ادامه افزود: امروز نظام اسلامی علاوه بر پابرجایی یک نظام پر قدرت و نیرومند است و این مواضعی که رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی فقیه دارند به برکت مجموعه اُمتی است که در صحنه و مقاوم هستند.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: یکی از نکات مهمی که رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم تبریز داشتند توصیف مردم سالاری بود که گوشه ای از آن را برای مردم باز کردند.

خبر جدید  آمادگی فنی و حرفه‌ای برای ارائه آموزش‌ها به معتادان بهبودیافته

 

آیت الله علما در ادامه با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان داشتند: اصولاً در راهپیمایی های گذشته رهبر معظم انقلاب پیام و بیانیه نمی دانند و در جلسه ای از مردم تشکر می کردند ولی در راهپیمایی امسال این کار را انجام دادند.

 

وی در ادامه افزود: در ۲۲ بهمن امسال  مردم توجیه بودند و احساس وظیفه و تفکیک داشتند که این خیلی با اهمیت بود که مردم علی رغم حضور پُر شور گله مندی هم داشتند و این یکی از جنبه های مردم سالاری است.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته ستاد نماز جمعه هرسین خاطر نشان کرد: شما برای اعتلای کلمه توحید و انقلاب دارید تلاش می کنید و امروز زیر این آسمان کبود فقط یک جا کلمه اسلام بلند است و آن جمهوری اسلامی است و امام خمینی (ره) هم بر روی این نکته تأکید داشتند و شما دارید به این فضا خدمت می کنید.

خبر جدید  تداوم بارش‌ها در استان کرمانشاه تا فردا

 

در ابتدای این جلسه حجّت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین گزارشی از کارهای صورت گرفته در مدت ۶ ماهه حضور خود در هرسین ارائه کرد و اظهار داشت: با وجود تلاش های صورت گرفته در راستای هر چه باشکوه تر کردن نماز جمعه متأسفانه مکان موجود جوابگوی حضور مردم نیست.

 

وی افزود: امام جمعه سابق کار توسعه  ۵۰۰ متر محوطه مسجد را شروع کردند که با مشکلات مالی مواجه شد و امروز توانسته ایم با پیگیری های انجام شده کار ساخت را ادامه دهیم.

خبر جدید  هزينه تبليغات نوروز وزارت ارتباطات صرف زلزله زدگان کرمانشاه مي شود

 

امام جمعه هرسین تصریح کرد:هرسین پنجمین شهر بیکار کشور است که با مشکلات اجتماعی در آن بیداد می کند و این موضوع مردم را آزار می دهد ولی درعوض مردان متدیّن و زنان با حجابی دارد.

 

حجّت الاسلام اجرایی در ادامه اظهار داشت:در مدت حضور در شهرستان هرسین از مدارس سرکشی کرده و جلسات پرسش و پاسخی برگزار کرده ایم و از مدارس برای حضور در نماز جمعه دعوت شده است.

 

وی افزود: نماز جمعه ۴ همیار دارد که مدارس و آموزش و پرورش، اصناف، روستائیان و ادارات از آن جمله اند که با این اوصاف حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد نماز جمعه اوّلی داریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه