15:40:04 - جمعه 2 مارس 2018
دیدار با خانواده معظم شهدا در سرپل ذهاب
دیدار با خانواده معظم شهدا در سرپل ذهاب
به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) صورت گرفت؛ به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) در دیداری با حضور جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از مادران و همسران شهداء این شهرستان تجلیل شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا،

به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) صورت گرفت؛

به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) در دیداری با حضور جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از مادران و همسران شهداء این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، سپاه ناحیه شهرستان سرپل ذهاب با ۵ تن از خانواده های شهدای این شهرستان دیدار و دلجویی بعمل آوردند و با اهدای لوحی سپاس تجلیل بعمل آمد.

خبر جدید  امسال سال رونق منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین است

 

سرهنگ مجتبی کاکایی جانشین فرمانده سپاه سرپل ذهاب دراین دیدارمعنوی ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدا و تقدیر از مادران شهیدان به عنوان صبورترین عضو جامعه ما اظهار داشت: تربیت صحیح این چنین مادرانی بود که توانست شهیدانی عزیز و والامقام را تحویل جامعه دهد و این شهیدان نیز برای دفاع از این نظام ارزشی تا پای جان تلاش کرده و در این راه به فیض عظیم شهادت دست یافتند.

خبر جدید  توزیع کمک‌های مردمی و کمک به ساخت خانه‌ برای زلزله‌زدگان

 

وی افزود: تکریم مادرانی که به ندای پیر و مراد خود، معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و زینب گونه در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تشویق همسران و فرزندان برومند خود آنها را برای حضور در جبهه ها آماده و آنها را تشویق می کردند.

 

وی تاکید کرد:  اگر ایثار و شهامت، شجاعت، صبر و استقامت این شیر زنان ایران زمین نبود، خدا می دانست چه بر سر نهال نو پای انقلاب می آمد، این دلاور زنان بودند که فرزندان جوان و نوجوان خود را برای خط مقدم جبهه آماده می کردند و برای دفاع از ولایت سینه سپر می کردند تا یک وجب از خاک مقدس این سرزمین در دست دشمن تا دندان مسلح نیفتد.

خبر جدید  تردد کامیونها در شهر کرمانشاه جان مردم را به خطر می‌اندازد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه