22:31:45 - جمعه 2 فوریه 2018
دیدار بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین با امام جمعه شهرستان
دیدار بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین با امام جمعه شهرستان
بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین به مناسبت دهۀ فجر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند. به گزارش خبرگزاری بسیج از هرسین، بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین به مناسبت دهۀ فجر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.   حجّت الاسلام اجرایی در این دیدار ضمن تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای

بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین به مناسبت دهۀ فجر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از هرسین، بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه هرسین به مناسبت دهۀ فجر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 

حجّت الاسلام اجرایی در این دیدار ضمن تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: یکی از راه های شکر گزاری نعمت شمارش و یادآوری آنهاست و یکی از بهترین نعمت هایی که در این روزگار به ما داده شده است نعمت پیروزی انقلاب اسلامی است و اینها باید به نسل های آینده یادآوری شود.

خبر جدید  قوه قضاییه با اغتشاشگران اخیر تهران قاطعانه برخورد کند

 

وی افزود: خیلی از ما اوایل انقلاب را درک کردیم ولی نسل  جدید در این فضا متولد شده است و دشمن هم به دنبال همین قشر است.

 

امام جمعه هرسین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اغتشاشات اخیر و بازتاب رسانه ای آن تصریح کرد: برای دنیا مهم نیست که در آمریکا و سایر کشورها چه خبر است ولی اگر در کشور ما چند نفر تجمع کنند انعکاس زیادی دارد این به خاطر این است که دشمن به شدت علیه نظام اسلامی کار می کند ولی روز به روز ایران در دنیا پیشرفت می کند.

خبر جدید  جزئیات حمله به مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه/ جراحت مضروب از ناحیه پیشانی و گوش

 

حجّت الاسلام اجرایی در ادامه از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی را سرنگونی استبداد ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی، ارتقاء مشارکت های سیاسی و آگاهی های مردم، کسب استقلال و آزادی، توسعه اقتصادی، دستاوردهای نظامی و دفاعی عنوان کرد.

 

وی افزود: خلأ امروز جامعه اسلامی ما که به نهضت اسلامی مربوط می شود خود ما هستیم، امروز دولت نظام اسلامی به معنای کل مسئولین اجرایی و در رأس کار در سه قوه نمره خیلی پایینی داریم و رهبری دارد جور همه ما را می کشد، اگر ما خوب می شدیم جامعه ما خوب می شد.

خبر جدید  اقامه عزای ام‌البنین(س) و یادواره شهید مدافع حرم صادق یاری در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه