14:35:06 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
دیدار عضو هیات‌مدیره بانک دی با استاندار کرمانشاه
دیدار عضو هیات‌مدیره بانک دی با استاندار کرمانشاه
 عضو هیات‌مدیره بانک دی ضمن دیدار با استاندار کرمانشاه از مناطق زلزله‌زده این استان بازدید و با خانواده‌های آسیب‌دیده در این مناطق دیدار و ابراز همدردی کرد. به گزارش سرویس بازار ایسنا، اکبر پورمظاهری عضو هیات‌مدیره بانک دی درجریان سفر به کرمانشاه که با هدف بازدید از مناطق زلزله‌زده انجام شد با استاندار کرمانشاه دیدار و

 عضو هیات‌مدیره بانک دی ضمن دیدار با استاندار کرمانشاه از مناطق زلزله‌زده این استان بازدید و با خانواده‌های آسیب‌دیده در این مناطق دیدار و ابراز همدردی کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، اکبر پورمظاهری عضو هیات‌مدیره بانک دی درجریان سفر به کرمانشاه که با هدف بازدید از مناطق زلزله‌زده انجام شد با استاندار کرمانشاه دیدار و گفت و گو کرد.

خبر جدید  توجه نکردن به جلو مهمترین علت تصادفات در کرمانشاه

 پورمظاهری در دیدار با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گزارشی از کمک‌های ارسالی بانک دی به مناطق زلزله‌زده این استان ارائه کرد.

در این دیدار، استاندار کرمانشاه نیز ضمن تشریح آسیب‌های وارد شده به این استان گفت: اقدام نظام بانکی در کمک به مناطق زلزله‌زده قابل تقدیر است و انتظار داریم این اقدامات تا زمان بازسازی کامل مناطق زلزله‌زده ادامه یابد.

خبر جدید  نفوذ گرد و غبار به استان کرمانشاه

در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور، کارکنان بانک دی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و کمک به تهیه ملزومات و رفع نیازمندی‌های هموطنان مصیبت‌دیده، بخشی از حقوق خود را به صورت داوطلبانه به خرید و ارسال اقلام مورد نیاز هموطنان زلزله‌زده و راه‌اندازی کانکس‌های بهداشتی در استان کرمانشاه اختصاص دادند. 

خبر جدید  وزش باد شدید و رگبار در کرمانشاه تاجمعه ادامه دارد/آبگرفتگی معابر

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه