14:39:01 - دوشنبه 5 مارس 2018
ذخیره کامل میوه‌جات، اقلام پروتئینی و تخم‌مرغ در انبارهای کرمانشاه
ذخیره کامل میوه‌جات، اقلام پروتئینی و تخم‌مرغ در انبارهای کرمانشاه
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، خسرو شهبازی انبارهای کرمانشاه را مملو از اقلام خوراکی اساسی ایام نوروز در کرمانشاه عنوان کرد و ابراز داشت: امسال حدود ۱۰۰۰ تن سیب و پرتقال در انبارهای کرمانشاه ذخیره‌شده است و این اقلام پایین‌تر از قیمت بازار در سطح استان توزیع می‌شود. رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، خسرو شهبازی انبارهای کرمانشاه را مملو از اقلام خوراکی اساسی ایام نوروز در کرمانشاه عنوان کرد و ابراز داشت: امسال حدود ۱۰۰۰ تن سیب و پرتقال در انبارهای کرمانشاه ذخیره‌شده است و این اقلام پایین‌تر از قیمت بازار در سطح استان توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با اشاره به اینکه اقلام موردنیاز مردم برای شب عید به میزان کافی در انبارها ذخیره‌شده است عنوان کرد: پرتقال مازندران از پنجم بهمن‌ماه ذخیره‌شده است و چهار سالن برای آن در نظر گرفته‌شده و دو سالن نیز برای ذخیره‌سازی سیب‌درختی ارومیه تعیین‌شده است.

خبر جدید  پیکر شهید ملکشاهی تا آرامگاه ابدی تشییع شد +تصاویر

توزیع میوه شب عید کرمانشاه در 180 مرکز توزیع

توزیع میوه شب عید کرمانشاه در ۱۸۰ مرکز توزیع

وی بابیان اینکه ۱۷۰ تا ۱۸۰ مرکز توزیع میوه در استان در نظر گرفته‌شده است، افزود: ۱۰۵ مرکز در شهر کرمانشاه قرار دارند و ۲۰ مرکز سیار نیز تعیین‌شده که با استفاده از ‌آن‌ها برای محله‌های موردنیاز و دارای ازدحام بالا به‌صورت سیار توزیع شود.

خبر جدید  ۹۰ درصد پمپ بنزین‎ها ورشکسته اند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه تصریح کرد: بیش از ۱۶۲۲ تن برنج خارجی نیز برای توزیع در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و معتبر استان باقیمت مصوب در نظر گرفته‌شده است.

وی افزود: حدود ۶۱۰ تن گوشت مرغ منجمد سهمیه استان است که باقیمت ۶۲۰۰ تومان برای شهر کرمانشاه و ۶۳۰۰ تومان برای سایر شهرستان‌ها توزیع می‌شود و محدودیتی نیز از این نظر وجود ندارد.

خبر جدید  تولیدکنندگان باید راه تولید کالاهای با کیفیت را یاد بگیرند

شهبازی بابیان اینکه ۵۵ تن تخم‌مرغ نیز به‌منظور کنترل بازار در انبارهای کرمانشاه ذخیره‌شده است، افزود: ۴۰ تن گوشت منجمد نیز برای شب عید در نظر گرفته‌شده است درحالی‌که در سال‌های گذشته ۲۲ تن مصرف می‌شده بااین‌وجود در صورت نیاز امکان تأمین مجدد وجود دارد و به همین دلیل شهروندان هیچ نگرانی برای خرید اقلام اساسی نوروز خود نداشته باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه