17:19:50 - یکشنبه 25 فوریه 2018
ذخیره ۳۰۰ تن سیب و ۷۰۰ تن پرتقال در انبارهای کرمانشاه
ذخیره ۳۰۰ تن سیب و ۷۰۰ تن پرتقال در انبارهای کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز فلاحیان عصر امروز یکشنبه در ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر ۳۰۰ تن سیب درختی و ۷۰۰ تن پرتقال تامسون در انبارهای استان کرمانشاه ذخیره شده است. وی از نصب دستگاه کارتخوان در محل سردخانه ها خبر داد و افزود: به منظور جلوگیری از

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز فلاحیان عصر امروز یکشنبه در ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر ۳۰۰ تن سیب درختی و ۷۰۰ تن پرتقال تامسون در انبارهای استان کرمانشاه ذخیره شده است.

وی از نصب دستگاه کارتخوان در محل سردخانه ها خبر داد و افزود: به منظور جلوگیری از دریافت وجه نقد، روزانه واریز وجوه حاصل از فروش میوه به حساب سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از این طریق انجام می شود.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه ابراز داشت: توزیع میوه شب عید از ۲۴ اسفند ۹۶ آغاز و تا ۱۰ فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت.

فلاحیان با بیان اینکه کمبودی برای تامین میوه مردم در شب عید نداریم، خاطر نشان کرد: ۹۰ درصد میوه های شب عید قبل از آغاز سال جدید و دهه آخر اسفند توزیع خواهد شد. 

خبر جدید  سد گاوشان در استان کرمانشاه سرریز کرد/پرشدن ۹۸ درصد ظرفیت سدها

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه تصریح کرد: این میوه ها صرفا برای تاثیر بر تنظیم بازار وارد شده است نه برای تامین کل بازار شب عید.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به معرفی ۷۱ عامل میوه فروشی توسط اتحادیه صنف میوه فروشان با پراکنش مناسب در سطح شهرکرمانشاه، انتظار می رود فروشندگان مربوطه را مکلف نمایند که نسبت به تحویل سهمیه روزانه خود اقدام کنند.

وی اذعان داشت: همچنین لازم است تعداد حداقل ۱۵ غرفه دار در میادین عرضه میوه و تره بار در سطح شهر کرمانشاه با پراکنش مناسب از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ توسط سازمان میادین میوه و تره بار جهت عرضه معرفی شوند.

خبر جدید  نوجوانان هندبالیست کشور مهمان کرمانشاهیان شدند

فلاحیان یادآور شد: صدور مجوز برپایی چادر موقت و یا عرضه سیار با کامیون با مساعدت سازمان میادین میوه و تره بار، نیروی انتظامی، شهرداری و اجرائیات توسط مباشر توزیع حداقل در ۲۰ محل پر تردد شهرستان کرمانشاه در روزهای یاد شده، در اسرع وقت انجام شود.

وی گفت: انتظار می رود همچون سنوات گذشته، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اتاق اصناف با حضور در جایگاههای فروش میوه بر قیمت ها نظارت کامل داشته باشند.

خبر جدید  سوختن ۵ هکتار از مزارع و پس چرگندم در شهرستان دالاهو

در این نشست همچنین گزارشی از تامین و توزیع اقلام اساسی غذایی در ایام پایانی سال توسط سازمان جهاد کشاورزی، گزارش اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در خصوص طرح تشدید کنترل وضعیت بازار و نظارت بر قیمتها در روزهای پایانی سال ۹۶ و روزهای ابتدایی سال ۹۷، گزارش بررسی مشکلات مربدط به نرخ گذاری خدمات پیشخوان دولت توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت، بررسی مشکل مربوط به اخذ مالیات از فروشگاههای توزیع کننده اقلام اساسی طرح های تنظیم بازار در سطح استان ارائه شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه