۲۰:۰۵:۰۰ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه منصوب شد
رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه منصوب شد
رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با صدور حکمی از سوی سرپرست این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، جهانشیر امینی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با صدور حکمیحسن سوری از اعضای هیئت علمی گروه ادبیات عرب را بهعنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه منصوب کرد.

امینی در جلسهای که صبح امروز در دانشکده ادبیات و علوم انسانی و با حضور حجتالاسلاممرتضی جلیلی مسئول نهاد نمایندگی رهبری، فریبرز یوسفوند معاون آموزشی، مدیران گروههای آموزشی و کارکنان این دانشکده برگزار شد، سوریرا معرفی و از خدماتبابک جمشیدی نوید رئیس سابق این دانشکده که پیش از این بهعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد کرمانشاه معرفی شده بود، قدردانی کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، مدیران گروههای آموزشی را از ارکان آموزش دانشگاه برشمرد و افزود: دانشکده و گروه آموزشی مهمترین بخش آموزش یک دانشگاه محسوب میشوند و استقلال هر گروه همراه با تجزیه و تحلیل شرایط آن گروه آموزشی و برنامهریزی لازم بایددر اختیار گروه مربوطقرار گیرد و نظم و ساماندهی امور مربوط به گروه آموزشی توقع مجموعه از گروه مورد نظر است.

وی ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه راضروریو مهم دانست و گفت: در این راستا گروههای آموزشی باید ساماندهی وضعیت ارتقای اعضای هیئت علمی و رسیدگی به آن را مورد توجه قرار دهندو برنامه مناسب داشته باشند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه منصوب شد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه