13:18:55 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
رئیس هیات قایقرانی استان: “قایقرانی” کرمانشاه در آستانه تعطیلی است
رئیس هیات قایقرانی استان: “قایقرانی” کرمانشاه در آستانه تعطیلی است
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه گفت: در صورت واگذاری دریاچه شهربازی کرمانشاه به بخش خصوصی، قایقرانی کرمانشاه تعطیل می شود. محمد سهراب بیگ در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه استان کرمانشاه در رشته قایقرانی ورزشکاران افتخارآفرینی دارد، اظهار کرد: قایقرانان کرمانشاهی از نظر فیزیک بدنی بسیار مستعدند. علاوه بر این مربیان مجربی

رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه گفت: در صورت واگذاری دریاچه شهربازی کرمانشاه به بخش خصوصی، قایقرانی کرمانشاه تعطیل می شود.

محمد سهراب بیگ در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه استان کرمانشاه در رشته قایقرانی ورزشکاران افتخارآفرینی دارد، اظهار کرد: قایقرانان کرمانشاهی از نظر فیزیک بدنی بسیار مستعدند. علاوه بر این مربیان مجربی داریم که کیفیت کار ورزشکاران ما را در سطح کشور بالا برده اند.

رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از عضویت ۱۹ ورزشکار کرمانشاهی در تیم های ملی قایقرانی خبر داد و افزود: قایقرانی استان کرمانشاه درسطح کشور از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است. با وجود تمام افتخاراتی که در گذشته کسب کرده ایم و پتانسیل هایی که اکنون برای کسب افتخارات داریم، متاسفانه مسئولین استانی توجهی به این رشته ورزشی نمی کنند.
 
سهراب بیگ اضافه کرد: بارها مشکلات خود را به گوش مسئولین استان رسانده ایم، اما تنها وعده داده  و در عمل ترتیب اثری داده نشد.
 
وی با بیان اینکه تنها مکان تمرین برای قایقرانان در کرمانشاه دریاچه شهربازی است، افزود: در حال حاضر شهرداری به دنبال واگذاری شهربازی به بخش خصوصی است و اگر شهربازی به بخش خصوصی واگذار شود، باید در آینده‌ای نزدیک با ورزش قایقرانی در کرمانشاه خداحافظی کنیم.
 
وی اضافه کرد: با مسئولین شهرداری رایزنی هایی داشتیم و سعی کردیم آنان را متقاعد کنیم، اما نتیجه‌ای نگرفتیم.
 
سهراب بیگ خاطر نشان کرد: حل مشکل تمرینات قایقرانان کرمانشاهی، عزم و اراده ای استانی می‌طلبد.
 
وی با بیان اینکه سدهای سنقر و گیلانغرب دو ظرفیت دیگر برای تمرینات قایقرانان هستند، تاکید کرد: بعد مسافت و نیز خطرناک بودن این دو سد برای قایقرانان مبتدی امکان استفاده از آنها را غیرعملی می‌کند. همچنین در حال حاضر یک استخر مخصوص تمرین قایقرانی را اجاره کرده ایم، اما این نوع استخرها تنها برای آموزش تکنیک های اولیه قایقرانی مناسب است و ورزشکاران حرفه ای نمی توانند در آنها تمرین کنند.
 
وی همچنین از برنامه ریزی برای حضور قایقرانان کرمانشاه در مسابقات آسیایی جاکارتا خبرداد و افزود: برآورد کرده‌ایم ۱۰ قایقران کرمانشاهی کاروان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات را همراهی کنند.
انتهای پیام

خبر جدید  نظامند کردن تدریس قرآن کریم در پیش‌دبستانی‌های کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه