2:53:10 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
رئیس هیات ووشوی کرمانشاه انتخاب شد
رئیس هیات ووشوی کرمانشاه انتخاب شد
کرمانشاه – ایرنا – مجمع انتخابات هیات ووشوی استان کرمانشاه برگزار و «رضا مهدی پور» با کسب ۱۶ رای به عنوان رئیس جدید این هیات برای مدت چهار سال انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مجمع که با حضور رئیس فدراسیون ووشو، مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه و ۱۶ نفر از ۱۷ عضو مجمع در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، مهدی پور با کسب تمامی آرا حکم سرپرستی خود را به ریاست تغییر داد.
در ابتدای برگزاری این مجمع، عباس عباسی، آرش عزیزی، سیدمحمدرضا قارونی و رضا مهدی پور کاندیداهای احراز پست ریاست هیات ووشو استان کرمانشاه اعلام شدند.
پیش از آغاز رای گیری، عزیزی انصراف خود را اعلام کرد و عباسی و قارونی نیز در مجمع حضور پیدا نکردند تا این عدم حضور به منزله انصراف آن ها تلقی شود.
در نهایت پس از رای گیری از ۱۶ عضو حاضر، رضا مهدی پور با کسب اکثریت آرا برای مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات ووشوی استان کرمانشاه انتخاب شد.

خبر جدید  نمایشگاه هنرهای دستی و تجسمی دانش آموزان جوانرود گشایش یافت

** کرمانشاه ظرفیت خوبی برای میزبانی اردوهای تیم ملی برخوردار است
رئیس جدید هیات ووشوی استان کرمانشاه پس از انتخابش با قدردانی از اعضای مجمع به خاطر حسن اعتمادشان، گفت: تلاش می کنیم با کمک دلسوزان این رشته ورزشی میزبانی اردوی تیم های ملی ووشو را برعهده بگیریم چرا که ظرفیت خوبی برای این کار داریم.
رضا مهدی پور تصریح کرد: برپایی اردوی تیم ملی در کرمانشاه باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران و جوانان علاقه مند به این رشته شده و می توانیم نماینده های بیشتری را در تیم ملی داشته باشیم.
وی همچنین از تلاش برای راه اندازی خانه جدید ووشو در محلی مناسب از شهر کرمانشاه برای دسترسی راحت ورزشکاران به آن خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با تقویت این رشته جزو سه استان اول کشور باشیم.
مهدی پور در ادامه به عضویت افراد صاحب نام عرصه های سیاسی و اجتماعی کرمانشاه در هیات رئیسه ووشو استان اشاره کرد و گفت: در نظر داریم با استفاده از کمک این افراد بتوانیم اسپانسرهای خوبی برای هیات جذب کنیم.
وی در پایان ارتقاء سطح کمی و کیفی مربیان و داروان ووشوی کرمانشاه را از دیگر برنامه های خود عنوان کرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  تیم فوتسال شاهین کرمانشاه مقابل نفت امیدیه پیروز شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه