11:38:52 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
رانندگان احتیاط کنند جاده‌ها لغزنده است
رانندگان احتیاط کنند جاده‌ها لغزنده است
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نشان بین المللی جغرافیایی از سازمان جهانی WIPO برای گلیم هرسین ثبت شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمدحیدری”رئیس پلیس راه استان اظهار داشت: بارش باران از شب گذشته رانندگان احتیاط کنند جادهها لغزنده است(یکشنبه) در تمامی محورهای استان آغاز شده و همچنان نیز تا ظهر فردا (سه شنبه) ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: بارش شدید باران در اکثر محورهای استان ممکن است باعث آبگرفتگی مقطعی آنها نیز بشود که رانندگان باید با احتیاط و مراقبت بیشتری حرکت کنند.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: در چنین شرایطی ارتکاب تخلف سبقت ممنوع و انحراف به چپ در راههای فرعی و اصلی دو طرفه ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای رانندگان و سرنشینان خودروهای آنها به همراه داشته باشد.
رئیس پلییس راه کرمانشاه، رعایت فاصله طولی مناسب، پرهیز از شتاب و لجبازی و رانندگی در حالت هوشیاری را از دیگر مواردی عنوان کرد که رانندگان در چنین شرایطی باید آنها را رعایت کنند.
وی همچنین به شهروندان توصیه کرد تا از سفرهای غیرضروری پرهیز و در غیر اینصورت حتما از سالم بودن خودروی خود و خصوصا ترمز و لاستیکها مطمئن باشند.
سرهنگ حیدری در پایان از حضور ۶۰ تیم پلیس در جادههای استان برای کمک به رانندگان و همچنین برخورد با افراد متخلف خبر داد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری امروز در مرکز سامد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه