2:28:49 - جمعه 28 دسامبر 2018
رانندگان در روز‌های بارانی مراقب لغزندگی جاده‌ها باشند
رانندگان در روز‌های بارانی مراقب لغزندگی جاده‌ها باشند
رئیس پلیس راه استان با اشاره به آغاز بارش‌ها در اکثر محور‌های کرمانشاه، از رانندگان خواست تا مراقب لغزندگی جاده‌ها بوده و قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری گفت: طبق پیش بینیهای اداره کل هواشناسی استان، شاهد بارش باران و برف در اغلب محورهای استان هستیم، بارشهایی که تا ظهر فردا (جمعه – ۷ دی) نیز ادامه پیدا میکند.
وی افزود: با آغاز بارشها خصوصا بارش برف در گردنهها شاهد لغزندگی سطح جادهها خواهیم بود که این امر احتمال وقوع سوانح رانندگی را افزایش میدهد.
رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: در خواستی که از همشهریان و شهروندان داریم این است که از سفرهای غیرضروری خودداری و در صورت لزوم حتما تجهیزات و امکانات زمستانی به همراه داشته باشند.
سرهنگ حیدری همراه داشتن زنجیر چرخ و استفاده از آن در صورت نشستن برف بر سطح جاده را الزامی دانست و افزود: رعایت فاصله طولی و همچنین سرعت مناسب نیز از دیگر نکاتی است که رانندگان باید مدنظر داشته باشند.
وی یادآور شد: اطمینان از سالم بودن لاستیک و بخاری خودرو نیز نقش مهمی در ایمنی و سلامت رانندگان در هوای بارانی و برفی دارد.
رئیس پلیس راه استان در ادامه از برخورد با رانندگان متخلف خبر داد و گفت: انجام ۲ تخلف حادثه ساز موجب توقیف ۷۲ ساعته خودرو میشود، بنابراین رانندگان باید مراقب رفتار خود باشند.
سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: ۷۰ گشت محسوس و نامحسوس پلیس برای کنترل رفتار رانندگان و همچنین کمک به آنها در جادههای استان حضور دارند.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  طرح مبارزه با عرضه غیرمجاز دام
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه