11:47:18 - پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019
رانندگان زنجیر چرخ همراه داشته باشند
رانندگان زنجیر چرخ همراه داشته باشند
قصرشیرین – ایرنا – فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب گفت: با توجه به شرایط جوی و بارش برف از صبح امروز (پنجشنبه) در مناطق کوهستانی حوزه استحفاظی این شهرستان ( محدوده پاتاق )، رانندگان وسایل ایمنی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

سرهنگ کریم ویسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با وجود بارش برف و باران ، تردد روان ولی با توجه به لغزنده بودن جاده ها ، رانندگان با احتیاط حرکت کنند.
وی اظهار داشت: عوامل راهداری در مسیر مستقر هستند و عملیات برف روبی در این محور در حال انجام است و ماموران پلیس راه به خودروهایی که مجهز به تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ باشند اجازه ترد در این محور را می دهند.
فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب اظهار داشت: هم اکنون عوامل راهداری و پلیس راه مشغول برف روبی و نمک پاشی این محور هستند و از رانندگانی که قصد عبور از این محور به سمت سرپل ذهاب و یا کرند غرب را دارند تقاضا می کنیم با عوامل پلیس راه و راهداری همکاری کنند.
سرهنگ ویسی ، به رانندگان توصیه کرد قبل از انجام هرگونه سفر، از پر بودن باک خودرو مطمئن شوند و ضمن همراه داشتن لباس گرم، آب و مواد غذایی، لاستیک یخ شکن یا زنجیر چرخ همراه داشته و از سلامت فنی، سامانه گرمایشی و برف پاک کن خودرو نیز اطمینان حاصل کنند.
فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب از رانندگان خواست با توجه به مقررات راهنمایی رانندگی در طول مسیر رعایت سرعت مطمئنه ، پرهیز از سبقت و انحراف به چپ و رعایت فاصله طولی با خودروی جلویی را برای داشتن سفری ایمن داشته باشند.
شهرستان سرپل ذهاب هم اکنون ۱۸۳ کیلومتر راه روستایی آسفالت و ۳۳ کیلومتر راه شوسه دارد.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.
۳۰۱۲/۸۰۶۶

خبر جدید  سانحه رانندگی در کرمانشاه یک کشته و 2 زخمی به جا گذاشت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه