15:29:25 - جمعه 11 دسامبر 2020
راهداری تنها از ۳۰ درصد استاندارد‌ها برخوردار است
راهداری تنها از ۳۰ درصد استاندارد‌ها برخوردار است
آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه‌ای حرکت هنجار شکنانه و توهین به تکیه امام حسین (ع) در تکیه معاون الملک را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به فرسوده بودن ناوگان راهداری کرمانشاه گفت: راهداری تنها از ۳۰ درصد استاندارد‌ها برخوردار است.

او با بیان اینکه تجهیزات و ماشین‌آلات راهداری برای انجام طرح زمستانی آماده شده‌اند گفت: بخش زیادی از ناوگان راهداری معیوب هستند، اما برنامه‌ریزی‌ها طوری است که بیشتر از ماشین‌آلات و تجهیزات از نیرو‌ها استفاده شود.

خبر جدید  بسته بودن محور اورامانات به سرو آباد

کرمی در ادامه تصریح کرد: معمولاً هر۴۰ تا ۵۰ کیلومتر یک اکیپ کامل طرح زمستانی ماشین‌آلات نیاز است، اما این میزان در استان کرمانشاه به ازای هر ۱۶۰ کیلومتر یک اکیپ آن هم به صورت ناقص است.

او افزود: امروز از نظر فقر ماشین‌آلات، معیوب بودن و فرسوده بودن در تنگنا قرار داریم و هرچند وضعیت موجود ارتقا پیدا کرده، اما هنوز جای کار دارد.

خبر جدید  امنیت مرزهای غربی نتیجه اقتدار نیروهای مسلح

کرمی با بیان اینکه وضعیت اعتباری راهداری هم مناسب نیست و برای تأمین لاستیک در فروشگاه‌ها از اعتبار شخصی استفاده می‌شود عنوان کرد: نخستین دستگاه در هر بحرانی از جمله سیل و زلزله راهداری بوده است و ناوگان طی دو سال گذشته به دلیل استفاده بیش از حد فرسوده شده‌اند و جوابگو نیستند.

خبر جدید  هویت فرهنگی در استان کرمانشاه تقویت شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه