18:31:59 - جمعه 12 آوریل 2019
راهپیمایی نمازگزاران کرمانشاهی در حمایت از سپاه پاسداران+عکس
راهپیمایی نمازگزاران کرمانشاهی در حمایت از سپاه پاسداران+عکس
کرمانشاه- نمازگزاران کرمانشاهی همزمان با سراسر کشور و در حمایت از سپاه پاسداران، علیه اقدام اخیر آمریکا در راهپیمایی مردمی شرکت و انزجار خود از این اقدام را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، مردم شهید پرور، بصیر و انقلابی استان کرمانشاه پس از حضور در نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی مردمی شرکت کردند تا حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران علیه اقدام اخیر آمریکا را نشان دهند.

این مردم انقلابی ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور رژیم مستکبر امریکا در قرار دادن نام پرافتخار و پرآوازه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در فهرست سازمان‌های تروریستی شعارهایی نیز علیه استکبار جهانی و سردمنداران و متحدانش سر دادند.

خبر جدید  تغییر نحوه برگزاری آزمون گواهینامه رانندگی در کرمانشاه

مردم شهید پرور کرمانشاه در این راهپیمایی ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انزجار خود را از اقدام سخیف طاغوت اعظم آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صیهونیستی اعلام کردند.

این مراسم از مقابل مسجد جامع کرمانشاه با حضور آحاد مختلف مردم آغاز شد و راهپیمایان با سر دادن شعارهایی چون «ایران سپاهی شده، ترامپ روانی شده» و «سپاهی و دلاوریم، پیرو خط رهبریم»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا»، «الله اکبر، خامنه ای رهبر» و «لا اله الا الله، آمریکا عدوالله» به سمت میدان آزادی کرمانشاه حرکت کردند.

خبر جدید  اجرای ۶۱ طرح توسعه آبی در ۱۲ استان کشور

کد خبر ۴۵۸۸۶۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه