10:10:55 - یکشنبه 11 فوریه 2018
راهپیمایی ۲۲بهمن باشکوه تر از سالهای گذشته درکرمانشاه برگزار شد
راهپیمایی ۲۲بهمن باشکوه تر از سالهای گذشته درکرمانشاه برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم ولایت مدار و شهیدپرور کرمانشاه باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شد. مردم انقلابی کرمانشاه یک بار دیگر با حضور پررنگ خود در یوم الله ۲۲ بهمن، اقتدار ملی و قدرت جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم ولایت مدار و شهیدپرور کرمانشاه باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شد.

مردم انقلابی کرمانشاه یک بار دیگر با حضور پررنگ خود در یوم الله ۲۲ بهمن، اقتدار ملی و قدرت جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند.

خبر جدید  کشف ۹۸ راس دام قاچاق

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور اقشار مردم آگاه و انقلابی استان، تشکل‌ها و احزاب، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی، دانش‌آموزان و فرهنگیان، دانشجویان و دانشگاهیان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، بازاریان، کسبه و اصناف، روستائیان، عشایر و کشاورزان، اقلیت‌های محترم دینی برگزار شد.

خبر جدید  تسهیلات بلا عوض دولتی برای خسارت شیلات در زلزله لحاظ نشده است

مردم ولایی کرمانشاه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدای والامقام و رهبر معظم انقلاب، اتحادی مثال زدنی را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر کرمانشاه از مقابل مسجد جامع تا چهار راه بسیج برگزار شد. سایر شهرستان‌ها نیز امروز صحنه نمایش اقتدار ملت انقلابی بود.

خبر جدید  ضریب فزاینده به ۷.۱ رسید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه