12:25:05 - سه‌شنبه 21 مه 2019
راهکارهای جذب سرمایه‌گذار در کرمانشاه / لزوم اصلاح فرآیندهای صدور مجوز
راهکارهای جذب سرمایه‌گذار در کرمانشاه / لزوم اصلاح فرآیندهای صدور مجوز
کرمانشاه_معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به راهکارهای تعریف شده برای جذب سرمایه‌گذار بر لزوم اصلاح فرآیندهای صدور مجوز در این زمینه تاکید کرد.

هدایت حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اقدامات صورت گرفته در استان کرمانشاه برای جذب سرمایه گذاری به عنوان یکی از راهکارهای اساسی در افزایش رونق اقتصادی استان و همچنین بحث اشتغال، اظهار داشت: امسال راهکارهایی برای تسریع و جذب سرمایه‌گذاری در استان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

وی افزود: یکی از موضوعات جدی برای تقویت بنیه اقتصادی استان در سال «رونق تولید» حمایت از سرمایه گذاران و شکل‌گیری سرمایه‌گذاری در استان است.

خبر جدید  خروج دام از کرمانشاه فقط با مجوز دامپزشکی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پدیده سرمایه گذاری الزامات خاص خود و سازوکار مشخصی را در دنیا و کشور ما دارد، تاکید کرد: برای این منظور باید سرمایه‌گذاران را به حضور در استان و سرمایه گذاری در بخش تولید استان تشویق کرد.

وی بر ارائه مشوق به سرمایه گذاران و حمایت از آنها در کنار تسهیل کارها به عنوان مهمترین مؤلفه‌های جذب سرمایه گذاران تاکید کرد.

حاتمی از تلاش در حوزه جذب سرمایه گذار در قالب سه گام تعریف شده خبر داد و تصریح کرد: بر این اساس و برای جذب سرمایه گذاران ما برای معرفی پتانسیل‌های استان و بازاریابی سرمایه گذاری تلاش می‌کنیم و امیدوار هستیم که بتوانیم جذابیت‌های استان کرمانشاه را برای سرمایه‌گذاران بالقوه و حتی سرمایه‌گذاران فعلی، با هدف توسعه کار آنها بتونیم به خوبی معرفی بکنیم.

خبر جدید  شهادت ۲ تن از سربازان ارتش در مرز قصرشیرین

این مسئول افزود: بحث دیگر بحث اصلاح فرایندهای صدور مجوزها است که امیدوار هستیم با اصلاحاتی که در رویه انجام کار صورت می‌دهیم، سرمایه‌گذار پس از ورود به استان و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در استان، با یک فضای مناسب اداری روبرو شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در پایان خطاب به همه دستگاه‌های اجرایی خواستار همکاری در این زمینه شد تا هیچ مانعی برای سرمایه گذاری در استان کرمانشاه به وجود نیاید.

کد خبر ۴۶۲۲۶۶۷


منبع :: راهکارهای جذب سرمایه‌گذار در کرمانشاه / لزوم اصلاح فرآیندهای صدور مجوز

خبر جدید  بیش از640 هزار تن گندم از کرمانشاه خریداری می شود / 80 مرکز خرید گندم در نقاط مختلف استان
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه