12:35:49 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
راهیابی آثار هنرمندان کرمانشاهی به بخش مسابقه جشن تصویر سال
راهیابی آثار هنرمندان کرمانشاهی به بخش مسابقه جشن تصویر سال
کامران رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، از حضور اعضای واحد عکس انجمن سینمای جوان کرمانشاه در پانزدهمین جشن تصویر سال خبر داد. وی افزود: میلاد رضایی با فیلم کوتاه «نیمی از تمام» در بخش فیلم سال، نوید محمدی در بخش خبری، صحرا رشیدپور و صادق وثوقی نظر در بخش مستند اجتماعی به بخش مسابقه

کامران رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، از حضور اعضای واحد عکس انجمن سینمای جوان کرمانشاه در پانزدهمین جشن تصویر سال خبر داد.

وی افزود: میلاد رضایی با فیلم کوتاه «نیمی از تمام» در بخش فیلم سال، نوید محمدی در بخش خبری، صحرا رشیدپور و صادق وثوقی نظر در بخش مستند اجتماعی به بخش مسابقه این جشن راه یافتند.

خبر جدید  سرپلذهاب همچنان در لرزش

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه از راهیابی مریم دشتی در بخش هنر و هنرمندان، صحرا رشیدپور، مریم دشتی و صادق وثوقی نظر در بخش نگاهی دیگر(خلاقه) و سحر فعله گری بخش موبایل به بخش مسابقه این جشنواره خبر دادند.

وی افزود: آثار نرگس احتشام پور، شادی کاملی و مریم دشتی  نیز دیگر آثار راه یافته به بخش مسابقه هستند که  در بخش ایران ما به این جشنواره یافتند.

خبر جدید  6 سد کرمانشاه سرریز کرد

رضایی گفت: جشن تصویر سال با ارائه آثار منتخب در بخش های عکاسی،   گرافیک، کاریکاتور و فیلم از امروز چهارشنبه ۲ اسفند در تمامی فضای نمایشگاهی خانه هنرمندان آغاز شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه