11:11:30 - دوشنبه 19 فوریه 2018
راهیان نور فرصتی مناسب برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلاب است
راهیان نور فرصتی مناسب برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلاب است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: سفر راهیان نور و آثار مثبت آن قطعا می تواند کوله باری باشد برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلاب است. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: اعزام کاروان های راهیان نور گام موثری در راستای حفظ و گرامیداشت یاد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: سفر راهیان نور و آثار مثبت آن قطعا می تواند کوله باری باشد برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلاب است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: اعزام کاروان های راهیان نور گام موثری در راستای حفظ و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و آشنایی نسل جوان با فرهنگ غنی پایداری و شهادت است.

 

محمد احسان امیر بیگی گفت: کمی پس از پایان جنگ سفرهایی به مناطق عملیاتی آغاز شد، سفرهایی که سال به سال به برکت انقلاب گسترش یافت و نفرات بیشتری توانستند از رشادت های رزمندگان انقلاب بازدید کنند.

خبر جدید  دستگیری متهم آدم ربایی در کرمانشاه توسط پلیس

 

 امیربیگی در ادامه افزود: این سفرها سعی داشت تا به معرفی فرهنگ ناب انقلاب اسلامی بپردازد، این کار ادامه یافت تا اینکه امروز راهیان نور به یکی از ابزارهای بزرگ انقلاب اسلامی جهت تبیین فرهنگ انقلاب تبدیل شود.

 

وی گفت: سفر راهیان نور و آثار مثبت آن قطعا می تواند کوله باری باشد برای خودسازی و تربیت نیروهای انقلابی. اگر راهی سفرهای راهیان نور شده باشید بی شک در مسیر عبورتان از مناطق به جوانان و نوجوانی برخورده اید که با لباس خاکی به سبک شهدا مخلصانه به خدمتگزاری به زائرین می پردازند. این نفرات غالبا افرادی هستند که مشتاقانه پا به میدان خدمت گذاشته اند و به عنوان خادم راهی مناطق عملیاتی شده اند.

خبر جدید  افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس«مرصاد» در استان کرمانشاه

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه بیان داشت: امسال هم مانند سنوات قبل دانشجویان بسیجی در اردوی چهارروزه بازدید از مناطق عملیاتی پادگان دو کوهه، هویزه، شلمچه، اروند کنار، یادمان کربلای ۴، طلاییه و نهر خین به عمل می‌آورند و از نزدیک با چگونگی رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

خبر جدید  نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه برگزار می‌شود

 

امیربیگی خاطرنشان کرد: هدف اصلی مجموعه دانشگاه آشنایی دانشجویان با اهداف شهدا و تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس و حفظ روحیه معنوی در بین این قشر است.

 

وی عنوان کرد: از این تعداد دانشجوی بسیجی اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب ۲۰۰ نفر خواهر در نوبت  اسفند ماه ۲۳ تا ۲۶  اسفندماه و۲۰۰ دانشجوی بسیجی برادر نیز در ۱۸ اسفندماه تا ۲۱ اسفند ماه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه به مدت چهار روز اعزام می شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه