13:41:54 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو
راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو
گروه اجتماعی: مدیر بنیاد کرامت از راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو خبر داد و گفت: این شبکه زیرساختی برای فعالیت همه مردم است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، صبح امروز و باحضور بیش از ۴۰۰ هیئت برتر از سراسر کشور نشست تخصصی فعالان فرهنگی با محوریت خدمت‌رسانی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه

گروه اجتماعی: مدیر بنیاد کرامت از راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو خبر داد و گفت: این شبکه زیرساختی برای فعالیت همه مردم است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، صبح امروز و باحضور بیش از ۴۰۰ هیئت برتر از سراسر کشور نشست تخصصی فعالان فرهنگی با محوریت خدمت‌رسانی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه و کرمان در قصرشیرین برگزار شد.
در این نشست حسین یکتا، مدیر بنیاد کرامت با اشاره به اهداف راه‌اندازی شبکه ملی خیریه آهو، گفت: این شبکه زیرساختی برای فعالیت همه مردم است.

خبر جدید  آمادگی کامل ارتش برای مقابله با تهدیدات دشمنان

راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو
وی با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی در مواقع بحران، افزود: راه‌اندازی شبکه ملی خیریه آهو با هدف انجام خدمات نیکوکاری به روش اینترنتی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه و کرمان است.
یکتا به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص آتش به اختیار بودن اشاره و اظهار کرد: در شرایط فعلی معنای آتش به اختیار این است که به سراغ غم‌های مردم برویم و به آن‌ها کمک کنیم.

خبر جدید  همتی برنامه ای برای کرمانشاه ارائه نکرد/تأکید بر ضرورت حاکمیت اقتصاد بر سیاست

راه‌اندازی و تأسیس شبکه ملی خیریه آهو
فرمانده قرارگاه امام رضایی‌ها تصریح کرد: آتش به اختیار یعنی به اختیار به چادر زلزله‌زدگان برویم و به آن‌ها کمک کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه