18:33:57 - یکشنبه 7 آوریل 2019
راه‌اندازی ۱۰ گروه برای رسیدگی به ایثارگران آسیب‌دیده در سیل‌های اخیر
راه‌اندازی ۱۰ گروه برای رسیدگی به ایثارگران آسیب‌دیده در سیل‌های اخیر
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: در پی بارش‌های اخیر در استان کرمانشاه ۱۰ خانوار ایثارگر تحت حمایت این نهاد دچار خسارت ناشی از سیل شده‌اند.

حجتالاسلام هادی عسکری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: در پی بارشهای سیل آسای تعطیلات نوروز امسال ۱۰ خانوار از افراد تحت پوشش این نهاد گرفتار سیل شده و خسارتهایی به آنان وارده شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاهبا اشاره به اینکه بنیاد شهید بهعنوان نهادی انقلابی در حمایت از جامعه ایثارگران همیشه و در همه حال در کنار جامعه هدف خود استعنوان کرد: منازل افراد ایثارگری که پس از بارشهای باران و سیل اخیر دچار خسارت شدند که پس از بررسی دستورات لازم در مورد ترمیم و بازسازی این منازل صادر میشود و با بیمه کوثر جهت ارزیابی و پرداخت خسارت هماهنگی شده است.

وی از راهاندازی ۱۰ گروه سرکشی جهت امدادرسانی به وضعیت ایثارگران آسیبدیده در استان کرمانشاه در سیلهای اخیر خبر داد و افزود: از همان ساعات اولیه ستاد بحران با حضور مسئولان مربوطه به منظور مقابله با سیلاب احتمالی تشکیل شد.

خبر جدید  ۶ مرکز بهداشتی در محله‌‌های حاشیه‌نشین استان کرمانشاه تجهیز می‌شود

عسکری با بیان اینکه ارائه خدمات امداد بهویژه تشکیل کمیتههای تخصصی در قالب ۴ کمیته پشتیبانی، امداد و اسکان، کمیته هماهنگی و اطلاعرسانی، کمیته تماس تلفنی و مداخله در بحران در اولویت کاری بنیاد شهید قرار داشت گفت: تجهیز تمامی ساختمانهای اداری، شنریزی تمام نقاط آسیبپذیر اداری، خرید تجهیزات مورد نیاز، بستن مسیرهای احتمالی سیل، آمادهسازی سالنهای ورزشی و مهمانسراها جهت اسکان اضطراری و انتقال اسناد و اموال به اماکن امن از دیگر اقدامات این نهاد بود.

خبر جدید  ارزش معاملات بورس کرمانشاه به ۳۲۰ میلیارد ریال رسید

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه