۰:۵۵:۳۴ - شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
راه‌ برخی از روستاهای استان کرمانشاه مسدود شد
راه‌ برخی از روستاهای استان کرمانشاه مسدود شد
رئیس اداره مدیریت راه‌های استان کرمانشاه گفت: تعدادی از راه‌های روستایی استان کرمانشاه به دلیل بارش سنگین برف مسدود است.

ایوب کریمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه اولویت بازگشایی راهها با راههای اصلی است، اظهار داشت: غیر از تعدادی از راههای روستایی تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز است.

رئیس اداره مدیریت راههای اداره کل حمل و نقل استان کرمانشاه عنوان کرد: در مجموع ۳۰۷۹ راه روستایی در استان وجود دارد که ۲۱۴ مورد آن تا صبح امروز مسدود بود و اکنون تعداد محدودی مسدود باقی مانده است که تا امشب بازگشایی میشود.

کریمی با اشاره به اینکه از شب گذشته تاکنون ۱۹۲ خودروی در راه مانده توسط نیروهای راهداری نجات پیدا کردند، گفت: از زمان اوج بارشها تاکنون ۱۵۷ ساعت بارش برف، ۶۲ ساعت بارش باران و ۱۷ ساعت کولاک گزارش شده است.

رئیس اداره مدیریت راههایاستان کرمانشاه از آمادگی نیروهای راهداری در گردنههای و مناطق برفگیر خبرداد و افزود: ۱۱۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۶۱ نیروی راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی استان مستقر شدهاند.

کریمی با بیان اینکه محورهای پاوه و جوانرود دارای بیشترین میزان بارشها بودهاند، بیان کرد: ۲۴ خودرو و ۳۲ نیروی راهداری در محورهای پاوه مشغول خدمترسانی هستند.

وی با اشاره به اینکه اکنون در محور کنگاور اسدآباد روستای رحمتآباد بارش برف ادامه دارد، گفت: در گردنههای پاوه و اورامانات، سهراهی شهدا تردد تنها با زنجیرچرخ امکانپذیر است اما این وضعیت به تدریجبهتر میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه