۱:۰۸:۱۲ - جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
راه اصلی توسعه کرمانشاه ورود سرمایه‌گذاران است
راه اصلی توسعه کرمانشاه ورود سرمایه‌گذاران است
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: راه اصلی توسعه کرمانشاه ورود سرمایه‌گذاران است.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوندامشب پنجشنبه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد️، همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه را گامی موثر در انگیزه‌بخشی به سرمایه‌گذاران جهت حضور در کرمانشاه عنوان کرد و اظهار داشت: روز دوشنبه در این همایش باید ویترینی از زیبایی‌های استان کرمانشاه را در معرض سرمایه‌گذاران قرار دهیم.

وی افزود: این همایش معرف دستاوردهاوردها و ثروت کرمانشاه است و باید بتوانیم آنها را در معرض دید سرمایه‌گذاران قرار دهیم.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: این همایش کار بسیار ارزشمندی است و یک فرصت و نقطه عطفی برای توسعه پایدار استان خواهد بود و بالا بودن کیفت برگزاری این برنامه می تواند سود بسیاری برای استان به همراه داشته باشد.

بازوند تاکید کرد: در صورت امکان هماهنگی لازم به عمل آید تا در سطح شهر تهران بنرهایی از برگزاری همایش در مسیرهای اصلی نصب شود.

مدیر ارشد استان یادآور شد: راه اصلی توسعه و به فعل در آمدن ظرفیت های استان حضور و فعالیت سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

وی ادامه داد: اکنون زمان آن رسیده که همه با هم کام ملت ایران را با معرفی و بارور کردن فرصت ها و ظرفیت های توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری شیرین کنیم و همه مسولین در این راستا باید تلاش کنند.

بازوند از ایراد سخنرانی شخصیت‌های بزرگ در این همایش خبر داد و بیان داشت: سخنرانی وزیر نفت، رئیس قوه قضاییه، رئیس کل بانک مرکزی و به احتمال ۷۰ درصد وزیر کشور در این همایش نشان از اهمیت دادن و احترام به مردم کرمانشاه و توجه مسئولین کشور به ظرفیت ها و پتانسیل های استان است.

استاندار کرمانشاه گفت: هنر این است که مدیر گردشگری، صنعت و معدن، کشاورزی و شهردار بتوانند تفاهم نامه‌های زیادی را به امضاء برسانند.

وی بیان داشت: اگر بتوانیم ۲۰ تا ۳۰ درصد تقاهم نامه ها را به قرارداد تبدیل کنیم بدون شک کار بسیار بزرگی در جهت توسعه استان خواهد بود.

بازوند همچنین از اعلام آمادگی ۱۰۰ درصدی رئیس موسسه اعتباری ملل برای اجرای پروژه تله‌کابین خبر داد و گفت: وی همچنین برای ساخت مجتمع خدمات رفاهی بین کرمانشاه و بیستون اعلام آمادگی کرد و به زودی جهت اجرای کار اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی بار دیگر این همایش را یک رویداد بزرگ اقتصادی تلقی کرد و اظهار داشت: باید برنامه ریزی شود که در صورت امکان این برنامه به صورت مستقیم از طریق صدا و سیما پخش شود.

کد خبر ۴۵۰۳۴۶۱


منبع :: https://www.mehrnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه