12:24:35 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
راه اندازی مرکز اقتصادی قضایی در بهبود کسب و کار موثر است
راه اندازی مرکز اقتصادی قضایی در بهبود کسب و کار موثر است
کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه گفت: راه اندازی نخستین مرکز اقتصادی قضایی در کرمانشاه می تواند موجب بهبود فضای کسب و کار در استان شود.

به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند روز یکشنبه در حاشیه افتتاح نخستین مرکز اقتصادی قضایی کرمانشاه که با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه و سایر مقامات قضایی و فعالین اقتصادی برگزار شد، در جمع خبرنگارن از قوه قضاییه، دادگستری، خانه صنعت و معدن، اتاق بازرگانی و سایر صنعتگران به منظور راه اندازی این مرکز قدردانی کرد.
بازوند ادامه داد: مطلوب بودن فضای کسب و کار در یک منطقه برای یک سرمایه گذار بسیار حائز اهمیت است و به عنوان یک معیار و خط کش برای وی لحاظ می شود.
وی افزود: هر اندازه بتوانیم این شاخص را بهبود دهیم در جذب سرمایه گذار اثربخش خواهد بود.
استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: پارامترهای بسیاری در حوزه اقتصاد مقاومتی وجود دارد ولی یکی از راهکارهایی که می تواند در توانمندشدن مردم در حوزه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی اثرگذار باشد همین راهکارها است که می تواند به روند و جهش اقتصاد مقاومتی کمک کنند.
مرکز اقتصادی قضایی کرمانشاه دارای شعباتی از شورای حل اختلاف، داوری، کیفری، ۲ شعبه حقوقی و یک شعبه تجدیدنظر می باشد و به بررسی و رسیدگی پرونده های حقوقی و اقتصادی می پردازد.
در آئین افتتاح این مجتمع اقتصادی قضایی محمدرضا عدالتخواه رییس کل دادگستری استان و جمعی از مدیران استان نیز حضور داشتند.
۷۴۶۰/۳۰۳۳

خبر جدید  حمایت از شرکت های دانش بنیان سیاست پارک علم و فناوری است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه