17:11:03 - یکشنبه 10 دسامبر 2017
ردیف بودجه ویژه برای مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نظر گرفته شد
ردیف بودجه ویژه برای مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در نظر گرفته شد
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر بودجه سالیانه یک ردیف بودجه خاص نیز برای مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است. شعار سال: احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درکرمانشاهبا بیان اینکه باید به فرمایش مقام معظم رهبری این حادثه زلزله اخیر تبدیل به یک فرصت شود و ما

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر بودجه سالیانه یک ردیف بودجه خاص نیز برای مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

شعار سال: احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درکرمانشاهبا بیان اینکه باید به فرمایش مقام معظم رهبری این حادثه زلزله اخیر تبدیل به یک فرصت شود و ما از این فرصت حسن استفاده را داشته باشیم اظهار داشت: علاوه بر بودجه سالیانه یک ردیف بودجه خاص نیز برای مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مرکزیت غرب کشور قبل از انقلاب متعلق به کرمانشاه بوده و بعد از انقلاب نیز متعلق به کرمانشاه خواهد بود گفت: ما هیچگاه زیرمجموعه همدان نخواهیم رفت و فرودگاه کرمانشاه در طول ۱۰ روز اول زلزله اخیر ۹۰۷ نشست و برخاست داشته است و مطمئن باشید ما نمی‌گذاریم حقی از مردم کرمانشاه ضایع شود.

خبر جدید  وزیر ارتباطات خبر داد:راه‌اندازی 80 دکل مخابراتی در کرمانشاه

صفری با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان به هیچ وجه اجازه نخواهند داد ذره‌ای از امکانات از استان خارج شود عنوان کرد: زمانی که وزیر بهداشت به استان ما آمد اعضای مجمع نمایندگان استان اصرار داشتند که مرکزیت قطب درمانی غرب کشور را از کرمانشاه نگیرند زیرا ما تنها به دلیل عملکرد نامناسب ریاست قبلی دانشگاه علوم پزشکی مقداری عملکرد ما پایین آمده بود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم با کمک اساتید خوب دانشگاه علوم پزشکی وقت ما بتوانیم به جایگاه مناسب در این زمینه برسیم افزود: متأسفانه ما در بین ۵۶ دانشگاه علوم پزشکی رتبه ۵۳ را کسب کردیم و معلوم است که این جایگاه را باید تا مقداری از دست می‌دادیم.

خبر جدید  رشد سی وچهار درصدی ورزشکاران سازمان یافته استان کرمانشاه

صفری با بیان اینکه اکنون با یک تیم کاری فعال انتظار داریم دوباره به جایگاه واقعی خود برسیم و انتظار را نمی‌شود تنها با حرف برآورده کرد و بستگی به تلاش خود مسئولان استانی دارد گفت: زیرا ما هرچه افت تحصیلی از نظر پزشکی، بهداشت و درمان، وسعت ساختمان و تعداد تختهای بیمارستان‌ها داشته باشیم مشخص است روز به روز ضعیف‌تر می‌شویم.

وی با بیان اینکه هرچه رونق بیمارستان‌ها از هر لحاظی به روزتر باشد ارتقا مناسب‌تری پیدا می‌کنیم بیان کرد: همدان تنها مرکزیت امداد خودرو را برعهده دارد و چیز خاصی ندارد که مرکزیت غرب کشور را به آنها بدهیم منتها همدان اکنون به دنبال توسعه فرودگاه خود است اما ما هیچگاه نمی‌گذاریم مرکزیت غرب کشور به همدان انتقال یابد.

خبر جدید  ضرورت داشتن روحیه جهادی برای رفع مشکلات کشور

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان و استاندار همواره نسبت به این مسائل پیگیر هستند اظهار داشت: مردم هم نباید به این فرافکنی‌های رسانه‌های اجتماعی زیاد توجه کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱۹آذر ۹۶، کدمطلب:۱۵۹۶۸۴۵، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه