9:56:11 - یکشنبه 18 فوریه 2018
“رزمی‌کاران”مناطق زلزله‌زده مکانی برای تمرین ندارند
“رزمی‌کاران”مناطق زلزله‌زده مکانی برای تمرین ندارند
رئیس هیات ورزشهای رزمی استان کرمانشاه با اشاره به خسارت زلزله به برخی زیرساخت‌های ورزشهای رزمی در شهرستان های زلزله زده، گفت: رزمی کاران مناطق زلزله زده جایی برای تمرین ندارند. رضا بزرگیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: فدراسیون ورزش های رزمی

مسابقات رزمی کارگران

رئیس هیات ورزشهای رزمی استان کرمانشاه با اشاره به خسارت زلزله به برخی زیرساخت‌های ورزشهای رزمی در شهرستان های زلزله زده، گفت: رزمی کاران مناطق زلزله زده جایی برای تمرین ندارند.

رضا بزرگیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا گفت: فدراسیون ورزش های رزمی برای این مسابقات در دو رشته پنچاک سیلات و سامبو  ورزشکارانی اعزام خواهد کرد.
 
بزرگیان تصریح کرد: استان کرمانشاه در این دو رشته ورزشکاران خوبی دارد، اما با توجه به محدودیتی که در اعزام اوزان این دو رشته وجود دارد، نمی توانیم پبش بینی کنیم رزمی کاران کرمانشاهی امکان حضور در این مسابقات را خواهند داشت، یا نه.
 
وی با بیان اینکه ورزش های رزمی حدود ۱۴۴ رشته زیرمجموعه دارد، اظهار کرد: در استان کرمانشاه ۴۰ رشته ورزش های رزمی فعال است.
 
وی ادامه داد: کیک بوکسینگ پرطرفدار ترین رشته رزمی در کرمانشاه است.
 
به گفته رئیس هیات ورزشهای رزمی استان، کرمانشاه ۳۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته ورزش‌های رزمی دارد.
 
وی همچنین با بیان اینکه این هیات به دلیل مشکلات مالی گاها حتی در اعزام ورزشکاران خود به مسابقات داخلی نیز با مشکل مواجه می شود، تصریح کرد: یکی از اصلی ترین مشکلات هیات های ورزشی استان نبود اسپانسر است.
 
بزرگیان زیرساخت های ورزشهای رزمی را در سطح شهرستانهای استان خوب توصیف کرد و افزود: تنها در شهرستانهای غربی استان که متاثر از زلزله شده‌اند تعدادی از زیرساخت‌های ما دچار خسارت شدند و تعدادی نیز به عنوان انبار کمک‌های مردمی در اختیار دستگاه‌های متولی قرار گرفته‌اند، لذا ورزشکاران این رشته برای تمرین جایی ندارند.
 
وی یادآور شد: اداره کل ورزش و جوانان استان پیگیر حل این مشکل است.

خبر جدید  پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصدی طرح آبرسانی بلندمدت کرمانشاه

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه