11:16:21 - یکشنبه 25 فوریه 2018
رسیدگی به ۱۰۷۸ پرونده تخلف اقتصادی در استان کرمانشاه
رسیدگی به ۱۰۷۸ پرونده تخلف اقتصادی در استان کرمانشاه
داریوش جودکی در گفتگو با خبرنگار مهر، از رسیدگی به ۱۰۷۸ پرونده تخلف اقتصادی در استان طی بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: شعب این اداره‌کل در مبارزه جدی با متخلفان اقتصادی در بخش های قاچاق کالا و ارز، کالا و خدمات و پرونده های بهداشتی مصمم بوده و در بهمن ماه سال جاری

داریوش جودکی در گفتگو با خبرنگار مهر، از رسیدگی به ۱۰۷۸ پرونده تخلف اقتصادی در استان طی بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: شعب این اداره‌کل در مبارزه جدی با متخلفان اقتصادی در بخش های قاچاق کالا و ارز، کالا و خدمات و پرونده های بهداشتی مصمم بوده و در بهمن ماه سال جاری به تعداد ۱۰۷۸   فقره پرونده رسیدگی کرده است.

خبر جدید  ریل گذاری قطارشهری کرمانشاه امسال شروع می‌شود

وی از صدور جریمه ۴۵ میلیارد ریالی برای متخلفان در این زمینه نیز خبر داد و تصریح کرد: برای تخلفات موصوف علاوه بر ضبط کلیه کالاهای مکشوفه مبلغ ۴۵  میلیارد و ۷۸ میلیون و ۴۹ هزار و ۸۲۴ ریال  محکومیت صادر شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه به جدیت این اداره کل برای برخورد با متخلفان اقتصادی به ویژه در بحث قاچاق کالا اشاره کرد و برنامه های این اداره کل را در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست.

خبر جدید  شهیدی که خواهر خردسالش راوی قصه اوست/ روایت شهید علی انصاری در جریان پیروزی انقلاب اسلامی

وی بهبود وضعیت اقتصادی و رسیدن به اهداف مورد نظر در این زمینه را از اولویت های کاری این اداره کل در برخورد با متخلفان در بخش های مختلف اقتصادی عنوان کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه