9:44:03 - دوشنبه 5 مارس 2018
رشد قارچ گونه کافه بیلیاردها در کرمانشاه
رشد قارچ گونه کافه بیلیاردها در کرمانشاه
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه از رشد بی رویه کافه بیلیاردها درسطح شهر کرمانشاه ابراز نگرانی کرد. علیرضا نامدار طاهری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه درگذشته ذهنیت و نگاه به ورزش بیلیارد در کشور مثبت نبود، اظهار کرد:  طی سال‌های اخیر با تلاش فدراسیون و درخششی که ورزشکاران

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه از رشد بی رویه کافه بیلیاردها درسطح شهر کرمانشاه ابراز نگرانی کرد.

علیرضا نامدار طاهری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه درگذشته ذهنیت و نگاه به ورزش بیلیارد در کشور مثبت نبود، اظهار کرد:  طی سال‌های اخیر با تلاش فدراسیون و درخششی که ورزشکاران ایرانی رشته بولینگ و بیلیارد با بالا بردن پرچم ایران در مسابقات بین المللی داشته‌اند، تا حدودی این ذهنیت‌ها و نگاه‌ها تغییر یافته است.

خبر جدید  برگزاری کارگاه تخصصی عفاف و حجاب در کرمانشاه

وی افزود: برای تغییر نگاه مردم نسبت به ورزش بیلیارد زمان و تلاش‌های بسیاری شده، اما اکنون مشکلی به نام کافه بیلیاردها دوباره درحال منفی کردن این نگاه‌هاست.

این مسئول  از رشد قارچ گونه کافه بیلیاردها در سطح شهر کرمانشاه ابراز نگرانی کرد و گفت: متاسفانه طی چند ماه گذشته شاهد رشد بی‌رویه کافه بیلیاردها در سطح کرمانشاه بوده‌ایم که این مسئله مشکلاتی را برای باشگاه‌های بیلیارد بوجود آورده است.

خبر جدید  علت مراجعه جمعی بیماری مشابه ثلاث در دستور کار ویژه دادستانی کرمانشاه

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان کرمانشاه اضافه کرد: این کافه‌ها بصورت غیرقانونی مشغول فعالیت بوده و فضا و محیط داخلی آنها باعث بازگشت دید منفی مردم  نسبت به بیلیارد می‌شود.

وی اظهار کرد: درآمد بالایی که صاحبان کافه بیلیاردها از راه‌اندازی این مکان‌ها کسب می‌کنند، زمینه افزایش تعداد آنها را فراهم کرده است.

خبر جدید  شهر بزرگ؛ مشکلات بزرگ دارد و مدیریت شهری با تفکر سیستمی می‌خواهد

نامدار طاهری به نبود نظارت کافی بر این اماکن اشاره کرد و گفت: مراجع ذیربط باید با تشدید نظارت‌ها برخوردی قاطع با این اماکن داشته باشند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه