11:08:54 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
رشد کارویژه تخصصی واحدهای دانشگاه آزاد/ پایش زیرساختها
رشد کارویژه تخصصی واحدهای دانشگاه آزاد/ پایش زیرساختها
به گزارش خبرنگار مهر، تفاهم همکاری علمی آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و معاونت های مرتبط امضا شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در این مراسم با تاکید بر

به گزارش خبرنگار مهر، تفاهم همکاری علمی آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و معاونت های مرتبط امضا شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در این مراسم با تاکید بر ضرورت بازنگری و پایش زیرساختهای موجود در دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: رویکرد کیفیت بخشی به جای کمیت زیرساختها با بازنگری، پایش و تخصصی سازی کارویژه برخی واحدها در استان کرمانشاه در دستور کار است.

خبر جدید  قدرت جمهوری اسلامی، دشمنان را در عراق و سوریه زمین‌گیر کرده است

دکتر محمد رضا حبیبی با تاکید بر اینکه تولید دانش در جامعه باید به تولید ثروت بیانجامد اظهار داشت: دانشگاه آزاد با توجه به همین سیاست هیچ واحدی را تعطیل نخواهد کرد، بلکه بر اساس نیازسنجی و بررسی های کارشناسی، کار ویژه این واحد ها با رویکرد تخصصی، تغییر خواهد کرد.

خبر جدید  دیدار فرمانده سپاه ناحیه هرسین با شهردار شهرستان

فهم مشترک میان دانشگاه آزاد و تفکر بسیجی برای تحقق پیشرفت پایدار

معاون علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) نیز در این مراسم گفت: اکنون فهم مشترک بالایی میان دانشگاه آزاد اسلامی با تفکر بسیجی برای توسعه پایدار وجود دارد.

دکتر بابلی گفت: تفاهم نامه مشترک امروز در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و علمی مقدمه یک پیشرفت محتوایی در تولید علم خواهد بود.

خبر جدید  جان باختن گردشگر "چینی"/ مجروح شدن مادر باردار "چهارقلو"

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه