14:25:21 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
رشد ۱۰۳ درصدی کدهای معاملاتی ایجاد شده در بورس منطقه ای کرمانشاه
رشد ۱۰۳ درصدی کدهای معاملاتی ایجاد شده در بورس منطقه ای کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، زهرا دفتری امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به رشد ۱۰۳ درصدی تعداد کدهای معاملاتی ایجاد شده در استان کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال شاهد یک وضعیت مثبت در بازار سرمایه و بهبود  شاخص بازار هستیم. مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه خاطر نشان کرد: طی

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا دفتری امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به رشد ۱۰۳ درصدی تعداد کدهای معاملاتی ایجاد شده در استان کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای امسال شاهد یک وضعیت مثبت در بازار سرمایه و بهبود  شاخص بازار هستیم.

مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه خاطر نشان کرد: طی این مدت شاخص کل بازار از ۷۹۰ هزار واحد به ۹۸ هزار واحد رسیده و یک رشد ۲۵ درصدی را ثبت کرده است.

خبر جدید  افتتاح مرکز تخصصی تفسیر و سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه

وی یادآور شد: ارزش کل معاملات بورس استان ۴۶۸ میلیارد تومان است و حدود ۲هزار میلیون سهم و حق تقدم و سایر اوراق در بازار بورس مورد معامله قرار گرفته است.

دفتری تعداد کدهای معاملاتی ایجاد شده در سال ۹۶ را حدود ۴ هزار و ۵۰۰ کد عنوان کرد و گفت: در افرادی که  وارد بازار بورس شدند حدود ۱۰۳ درصد رشد داریم.

وی تصریح کرد: نوسانات اخیر بازار سکه و ارز بر روز بورس تاثیر مثبت گذاشته و حتی سبب رشد بازار بورس هم شده است.

خبر جدید  مراسم محفل انس با قرآن کریم، به مناسبت بزرگداشت رحلت معمار کبیر انقلاب

مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه اذعان داشت: اگر روند بازار ارز به همین روال پیش برود در سال ۹۷ شاهد بازار خوبی برای بورس خواهیم بود.

به گفته دفتری یکی از دلایل رشد بازار بورس افزایش قیمت های جهانی فلزات و افزایش نرخ دلار بوده است.

وی افزود: بالا رفتن نرخ ارز برای شرکت های صادر کننده سود دهی بالایی دارد و در این شرایط وضعیت برای آنها بهتر شده است اما برای شرکت های وارد کننده وضعیت برعکس است.

خبر جدید  مطالبات صنف کامیون‌داران کرمانشاه / اعتراض به افزایش نرخ بیمه

این مسئول اظهار داشت: افرادی که می خواهند وارد بازار بورس شوند باید اطلاعات کافی در این خصوص را کسب کنند و در دوره های آموزشی که به صورت رایگان برگزار می شود، شرکت کنند تا الفبای سرمایه گذاری را فرا بگیرند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه