8:14:30 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
رشد ۲۹ درصدی واردات کالا از طریق گمرکات کرمانشاه به کشور
رشد ۲۹ درصدی واردات کالا از طریق گمرکات کرمانشاه به کشور
خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مجموع کالاهای وارد شده به کشور از طریق گمرکات کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال گفت: مجموع کالاهای وارداتی از طریق گمرکات استان در ۱۱ ماهه  سالجاری   ۳۶  میلیون و ۵۶۳ هزار و ۷۷۱ دلار کالا  به وزن ۱۹  هزارو ۹۴۵ تن است که نسبت به

خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مجموع کالاهای وارد شده به کشور از طریق گمرکات کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال گفت: مجموع کالاهای وارداتی از طریق گمرکات استان در ۱۱ ماهه  سالجاری   ۳۶  میلیون و ۵۶۳ هزار و ۷۷۱ دلار کالا  به وزن ۱۹  هزارو ۹۴۵ تن است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته  از نظر ارزش ۲۹  درصد و از حیث وزن ۲۸  درصد افزایش را نشان می دهد.

وی افزود: از مجموع ۳۶  میلیون و ۵۶۳ هزار و ۷۷۱ دلارکالا  به وزن ۱۹  هزارو ۹۴۵ تن، گمرک پرویزخان با ۱۸ میلیون و ۴۹۶ هزارو ۵۰۹ دلار کالای وارداتی به وزن ۱۳ هزارو ۶۲۱ تن، بیشرین حجم کالاهای وارداتی استان را در ۱۱ ماهه سال جاری  به خود اختصاص داده  و نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز  از لحاظ وزنی  ۴۶ درصد و از حیث ارزش ۳۱ درصد افزایش داشته است.

خبر جدید  مراسم سالروز شهادت شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه برگزار می‌شود

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه ادامه داد: طی ۱۱ ماهه امسال از گمرک کرمانشاه ۱۸ میلیون و ۵۸ هزار و ۶۲۲ دلار کالا به وزن ۶ هزارو ۲۷۰ تن به داخل کشور وارد شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش نیز ۲۸  درصد رشد داشته است.

خبر جدید  حضور ۲۵ ورزشکار کرمانشاهی در بازی‌های آسیایی جارکارتا

وی آمار واردات گمرک خسروی را ۸ هزار و ۶۴۰ دلار کالا به وزن ۵۲ تن عنوان کرد و  افزود : این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزن ۱۶۰۵  درصد و از حیث ارزش نیز ۱۰۱۵  درصد رشد داشته است.

این مسئول با بیان اینکه در مجموع کالاهای وارداتی به استان از ۱۷ کشور وارد می‌شود،   تصریح کرد: کشورعراق با ۱۸ میلیون و ۶۴۱  هزارو ۱۹۳ دلار کالا به وزن ۱۳ هزاررو ۸۵۰ تن جایگاه اول را در بین کشورهای طرف معامله واردات قطعی گمرکات استان کرمانشاه در ۱۱ ماهه  سالجاری به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  یک کشته و دو مجروح بر اثر واژگونی سمند در محور کنگاور به صحنه

حیدری گفت: طی مدت یاده شده کشورچین  با پنج میلیون و ۷۰۴ هزار و ۹۴۹ دلار و آلمان  با چهار  میلیون و ۱۱۸  هزارو ۷۲۶  دلار درجایگاه دوم و سوم قرار دارند.

وی بیشتر کالاهای وارد شده از طریق گمرکات استان را آلیاژهای آلومینیوم کارنشده، سیبک خام پراید، مخزن و منبع، دستگاه های سیلو، ماشین آلات تولید فیلم سه لایه، کلسیم استئارات عنوان کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه