13:59:56 - چهارشنبه 7 مارس 2018
رشد ۱۸ درصدی جابجایی مسافر از فرودگاه کرمانشاه
رشد ۱۸ درصدی جابجایی مسافر از فرودگاه کرمانشاه
مدیر کل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی استان کرمانشاه از رشد ۱۰ درصدی پروازهای فرودگاه کرمانشاه در یازده ماهه امسال خبر داد و گفت: در این مدت ۵۴۸۷ پرواز در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است. به گزارش ایسنا، مجتبی بیاتی اظهار کرد: همچنین در این مدت ۶۲۳ هزار و ۹۷۸مسافر از طریق فرودگاه کرمانشاه جابجا شده

مدیر کل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی استان کرمانشاه از رشد ۱۰ درصدی پروازهای فرودگاه کرمانشاه در یازده ماهه امسال خبر داد و گفت: در این مدت ۵۴۸۷ پرواز در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است.

به گزارش ایسنا، مجتبی بیاتی اظهار کرد: همچنین در این مدت ۶۲۳ هزار و ۹۷۸مسافر از طریق فرودگاه کرمانشاه جابجا شده که نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۱۸ درصدی اعزام و پذیرش مسافر بودیم.

خبر جدید  جاده روانسر-کرمانشاه ۳ نفر را به کام مرگ کشید

وی  میزان بار جابجا شده توسط مسافرین در طول این مدت را ۳۸۶۹ تن اعلام کرد که در این بخش نیز رشد ۱۷ درصدی داشته ایم.

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی استان کرمانشاه از پیگیری برای برقراری پروازهای جدید در فرودگاه کرمانشاه هم خبر داد که تاثیر بسزایی در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل استان و توسعه صنعت گردشگری دارد.

خبر جدید  ۵۰ درصد ساکنان سرپل ذهاب مستأجر هستند/روند بازسازی رضایت‌بخش نیست

بیاتی با بیان اینکه فرودگاه کرمانشاه به عنوان فرودگاه هاب منطقه غرب کشور در سال ۱۳۵۰ تاسیس شد، خاطرنشان کرد:  این فرودگاه هم اکنون با انجام  بیش از ۱۲۰ پرواز برنامه ای هفتگی به هفت مقصد پروازی داخلی نقش بسزایی در جابجایی مسافرین استانهای غربی کشور دارد.

انتهای پیام
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه