17:35:43 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
رمز پایداری انقلاب اسلامی اتکا به آرای مردم است
رمز پایداری انقلاب اسلامی اتکا به آرای مردم است
 به گزارش خبرگزاری مهر، محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه در سفری یک روزه به شهرستان صحنه در جمع نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی این شهرستان حضور یافت و با تبریک ۳۹ امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما انقلاب بزرگی در منطقه رقم زدیم که معادلات نظام سلطه و استکبار

 به گزارش خبرگزاری مهر، محمد ابراهیم الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه در سفری یک روزه به شهرستان صحنه در جمع نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی این شهرستان حضور یافت و با تبریک ۳۹ امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما انقلاب بزرگی در منطقه رقم زدیم که معادلات نظام سلطه و استکبار را بهم ریخت.

وی افزود: ما افتخار می کنیم که کشوری مستقل داریم و روی پاهای خودایستاده ایم. 

 الهی تبار افزود: ما مردمسالاری را به معنای واقعی در کمتر از ۳ماه از عمر انقلاب، با حضور مردم پای صندوقها و رای به جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتیم. از این نظر هیچ کشوری را نمی توان یافت که اینچنین برای رای و نظر مردم خود احترام قائل باشد.

خبر جدید  تمام محورهای استان "لغزنده" است/ رانندگان از کناره‌های جاده فاصله بگیرند

وی افزود: پس از شکلگیری انقلاب اسلامی نظام سلطه و استعمار، هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کرد که خسارتهای فراوانی به ما وارد کرد اما مردم تمام قد ایستادند، بطوریکه حتی یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم. 

 وی گفت: در جنگ ۸ساله همه شعیه، سنی و اهل حق و … همگی با تمام وجود در برابر دشمن ایستادند و از نظام و مملکت خود پشتیبانی کردند.

خبر جدید  محموله میلیاردی برنج قاچاق در کرمانشاه کشف شد

 الهی تبار گفت: در جایی زندگی می کنیم که مردم می توانند حرف خودشان را بزنند. در وقایع اخیر هرچند مردم ممکن است نسبت به برخی مسائل نقد داشته باشند اما وقتی بحث اغتشاشات پیش آمد مسیر خود را جدا کردند، چون دیدند کسانی پشت پرده این اغتشاشات هستند که بانی ۸سال جنگ علیه ما بودند.

خبر جدید  موزه منطقه‌ای کرمانشاه از بلاتکلیفی خارج می‌شود؟

وی خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی متکی به آرای مردم و همه لایه های جامعه است که همین رمز ماندگاری انقلاب است.

 لازم به ذکر است در  سفر معاون سیاسی و امنیتی استاندار به شهرستان صحنه، چند پروژه از جمله ۱۱ استخر ذخیره آب، ۱۵۰هکتار سیستم آبیاری نوین و یک مدرسه ۱۲کلاسه افتتاح شد همچنین الهی تبار با تعدادی از خانواده های گرانقدر شهدا دیدار و گفتگو کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه