15:27:00 - دوشنبه 26 فوریه 2018
روحانیون مسئول حفظ بصیرت‌اند
روحانیون مسئول حفظ بصیرت‌اند
گروه سیاسی- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در همایش تکریم روحانیت، گفت: روحانیون و علما مسئول حفظ بصیرت و آگاهی مردم در برابر انحرافات هستند. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در همایش تکریم روحانیت که توسط تیپ انصار الرسول(ص) کرمانشاه برگزار

گروه سیاسی- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در همایش تکریم روحانیت، گفت: روحانیون و علما مسئول حفظ بصیرت و آگاهی مردم در برابر انحرافات هستند.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در همایش تکریم روحانیت که توسط تیپ انصار الرسول(ص) کرمانشاه برگزار شد، گفت: دشمنان اسلام از ابتدای شکل‌گیری اسلام در تکاپوی ضربه‌زدن به اسلام و مسلمین بوده و هستند و حفظ مردم از توطئه‌های آنان برعهده روحانیون و دانشمندان دین است.
وی افزود: پیامبر اکرم(ص) در احادیث مختلفی سفارش کرده‌اند که با فقه و بصیرت به موضوعات نگاه شود و فقه به معنای این است که همه چیز را با دقت و آینده‌نگری ببینیم تا دچار گرفتاری نشویم.

خبر جدید  مسئولان باید امکانات لازم را برای جامعه عشایری فراهم کنند

روحانیون مسئول حفظ بصیرت‌اند
آیت‌الله علما اظهار کرد: امام خمینی(ره) می‌فرمودند که من برای هر حرف یا اقدامی ۵۰ سال آینده را می‌بینم و بعد حرکت می‌کنم.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به مطلب یاد شده، گفت: علما و روحانیون باید این‌گونه عمل کنند تا جامعه اسلامی ما گرفتار نشوند.
انتهای پیام/
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه