19:33:13 - شنبه 13 آوریل 2019
رونق تولید، اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را در پی دارد
رونق تولید، اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را در پی دارد
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد: همه وظیفه داریم در راستای تحقق شعار امسال مبنی بر رونق تولید تلاش کنیم زیرا این موضوع اشتغالزایی و بهبود وضعیت معشیتی مردم را به دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر شنبه در چهل و سومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان که با حضور رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد؛ افزود: در این راستا بایستی از سرمایه گذاران، کارآفرینان و تولیدکنندگان حمایت کنیم.
وی اظهار داشت: یکی از راهبردهای اساسی استان در ستاد تسهیل، احیای واحدهای تولیدی راکد است و در همین زمینه ۱۳۱ واحد تولیدی در سال گذشته با اشتغالزایی یک هزار و ۲۷۵ نفر در استان احیا شدند.
استاندار کرمانشاه گفت: از وزارت صنعت، معدن و تجارت انتظار داریم که برای حل مشکلات واحدهای صنعتی به ویژه طرح های تحت نظارت «شستا» در استان تلاش نماید.
وی در ادامه گفت: مردم استان با ابتکاراتی که انجام دادند به خوبی سیل اخیر را مدیریت کردند و با تلاش های صورت گرفته خسارت ها به حداقل رسید.
بازوند با بیان اینکه در اثر سیل اخیر در مجموع یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های استان وارد شد، افزود: ۲۲۰ هزار متر مربع ساخت و ساز در حریم رودخانه های استان صورت گرفته که نگران کننده است و شهرداران مکلف به حل این مشکل هستند.
۸۰۶۶

خبر جدید  10 میلیارد ریال صرف تعمیر سالن های ورزشی جوانرود شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه