2:19:46 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
رونق تولید در کرمانشاه باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود
رونق تولید در کرمانشاه باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه گفت: باید بتوانیم رونق تولید را در استان به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر امروز دوشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران حوزه‌های علمیه شهرستان‌های استان کرمانشاه اظهار داشت: اگرچه در سال ۹۸ با تحریم‌های ظالمانه‌ای رو به رو هستیم اما بدون شک با همکاری و همدلی مردم از این روزهای سخت نیز عبور خواهیم کرد.

وی افزود: نزولات آسمانی در ابتدای سال اگرچه خساراتی به بار آورد اما نزدیک به ۶ میلیارد مترمکعب به ارزش بیش از ۳ میلیارد دلار آب در پشت سدهایی که شاید سالیان سال کم آب با بی آب شده بودند، جمع شده است.

خبر جدید  وزارت راه و شهرسازی تکلیف واحدهای مسکن مهر مناطق زلزله‌زده را زودتر مشخص کند

استاندار کرمانشاه گفت: بارندگی در استان کرمانشاه همانند بارندگی‌ها در شیراز و خوزستان بود اما با اقدامات پیشگیرانه و رهاسازی به موقع آب سدها توانستیم این بحران را کنترل کنیم.

وی در ادامه گزارشی از خسارات وارده در اثر این سیل اشاره کرد و بیان داشت: در مجموع مردم استان کرمانشاه با مشارکت و همدلی بی نظیر زبانزد و الگو برای سایر استان‌ها شدند.

بازوند خاطر نشان کرد: گام دوم انقلاب که در بیانیه مقام معظم رهبری به آن اشاره شد راهبردی اساسی است که اگر عملیاتی شود آینده کشور تضمین می‌شود.

خبر جدید  بودجه ناچیز جشنواره پویانمایی کرمانشاه/ اولویت در کمک به سیل‌زدگان چیست؟

وی چالش‌های اقتصادی و فرهنگی را ۲ نقطه آسیب پذیر عنوان کرد و گفت: باید بتوانیم در مقابل آن مقاومت کنیم و اجازه رشد به این چالش‌ها را ندهیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه رهبر در بیانیه گام دوم انقلاب ۳۰ بار لفظ جوانان را به کار برده‌اند، ابراز داشت: اگر ظرفیت‌های خالی در حوزه‌های مختلف نتوانسته‌اند تاکنون به فعل درآیند جوانان می‌توانند از آن ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی مهم‌ترین گرفتاری کشور را عدم رونق تولید دانست و گفت: تنها راه بالا رفتن ارزش پول ملی، کاهش تورم در کشور، جبران کسری بودجه، رفع مشکلات معیشتی مردم، بهبود فضای کسب و کار و بسیاری از مشکلات دیگر در رونق تولید است.

خبر جدید  کمک های بلاعوض جدید به زلزله زدگان پرداخت می شود

بازوند یادآور شد: باید بتوانیم در استان کرمانشاه رونق تولید را همانند دفاع مقدس، ایثار و شهادت به یک فرهنگ عمومی تبدیل کنیم.

وی اذعان داشت: لازمه عملیاتی شدن گام دوم انقلاب و راهبردهای اساسی مقام معظم رهبری در فرهنگ سازی است و روحانیت می‌توانند در این راستا بسیار تأثیرگذار باشند.

کد خبر ۴۵۸۵۲۵۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه