15:51:17 - جمعه 23 فوریه 2018
رونمایی از سامانه جامع راهنمایان گردشگری کشور
رونمایی از سامانه جامع راهنمایان گردشگری کشور
به گزارش خبرگزاری برنا؛ یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور با حضور ۴۵۰ نفر از اول اسفند جاری در کرمانشاه آغاز شده  و امروز  جمعه با رونمایی از سامانه جامع راهنمایان گردشگری کشور انجام شد. اویس کیانی رئیس هیأت مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور گفت: این سامانه تسهیل کننده فعالیت‌ها و ارتباطات

به گزارش خبرگزاری برنا؛ یازدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور با حضور ۴۵۰ نفر از اول اسفند جاری در کرمانشاه آغاز شده  و امروز  جمعه با رونمایی از سامانه جامع راهنمایان گردشگری کشور انجام شد.

اویس کیانی رئیس هیأت مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور گفت: این سامانه تسهیل کننده فعالیت‌ها و ارتباطات راهنمایان گردشگری با دیگر عناصر فعال در این عرصه است.

خبر جدید  ایجاد زیرساخت‌های شبکه آب و فاضلاب در چهار شهرک

وی به تهیه و تدوین کتاب مرجع جامع گردشگری کرمانشاه به عنوان یکی از اقدامات در دست اجرای این کانون اشاره کرد و افزود: به عنوان دستاورد این گردهمایی در نظر داریم کرمانشاه را بهتر و بیشتر به گردشگران داخلی و خارجی معرفی کنیم.

رئیس هیأت مدیره کانون انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور گفت:  تدوین بسته گردشگری ریلی استان کرمانشاه با توجه به افتتاح قطار کرمانشاه، توسعه گردشگری سلامت از طریق رایزنی با هایتک سلیمانیه عراق و رایزنی با تور لیدرهای ایتالیایی برای هدایت گردشگران به کرمانشاه از دیگر اقدامات این کانون در راستای تبدیل کرمانشاه به مقصد گردشگری کشور است.

خبر جدید  برگزاری جشنواره «رهاورد سرزمین نور» در کرمانشاه

کیانی ادامه داد: استان کرمانشاه با حدود دو میلیون نفر جمعیت دارای ۳۱ شهر و دو هزار و ۶۲۲ روستاست.

وی افزود: در استان کرمانشاه تاکنون بیش از چهارهزار اثر تاریخی شناسایی شده که بیش از دو هزار و ۲۰۰ اثر از این تعداد ثبت ملی شده است.

 
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه