9:32:16 - شنبه 17 فوریه 2018
ریزش کوه جان یک نفر را در گیلانغرب گرفت
ریزش کوه جان یک نفر را در گیلانغرب گرفت
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از فوت یک نفر در شهرستان گیلانغرب به دلیل ریزش کوه خبر داد. رضا محمودیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به بارندگی‌های شدید دو روز اخیر، گفت: به دلیل این بارش شدید در روستای “انجاورود” بخش مرکزی گیلانغرب یک مورد ریزش کوه داشتیم. وی ادامه داد:

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از فوت یک نفر در شهرستان گیلانغرب به دلیل ریزش کوه خبر داد.

رضا محمودیان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به بارندگی‌های شدید دو روز اخیر، گفت: به دلیل این بارش شدید در روستای “انجاورود” بخش مرکزی گیلانغرب یک مورد ریزش کوه داشتیم.

وی ادامه داد: این ریزش کوه باعث تخریب یکی از خانه‌های روستایی و فوت یک نفر شد، اما گزارشی از زخمی شدن سایر افراد نداشتیم.

خبر جدید  عواقب قانونی پوشاندن پلاک‌های وسیله نقلیه از دید ماموران قانون

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه یادآوری کرد: بجز این منطقه در هیچ نقطه دیگر استان ریزش کوه و یا سیلاب و گرفتار شدن روستاها گزارش نشده است.

محمودیان درباره وضعیت مناطق زلزله زده نیز با بیان اینکه بارندگی در این مناطق سیلابی نیست، تاکید کرد: در این مناطق هم موردی از گرفتار شدن چادرها در سیلاب نداشتیم، اما به هر حال شدت بارندگی زیاد است و چادرها هم تا اندازه خاصی مقاومت دارند و آب مقداری وارد چادرها می‌شود.

خبر جدید  کاهش 50 درصدی بارندگی‌های کرمانشاه در مقایسه با میانگین بلندمدت

وی از توزیع نایلون به میزان کافی بین زلزله زدگانی که در چادر ساکن هستند خبر داد و افزود: نیروهای امدادی از جمله هلال احمر، آتش نشانی و … برای کمک به زلزله زدگان در آماده باش هستند.

به گفته این مسئول، در تمام نقاط استان برق برقرار است و موردی از قطعی برق به دلیل بارندگی نداشتیم.

خبر جدید  باران هم حریف غبار کرمانشاه نشد

محمودیان با اشاره به پای کار بودن نیروهای راهداری در تمام محورهای استان، خاطرنشان کرد: تمام راه‌های استان باز است و انسداد راه به دلیل بارندگی، ریزش کوه و … نداریم.

بارش ها در استان کرمانشاه از روز گذشته(جمعه) آغاز شده و طبق اعلام هواشناسی تا صبح امروز میانگین بارش‌های استان به ۴۰ میلیمتر رسیده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه