11:33:39 - چهارشنبه 30 ژانویه 2019
زحمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال محسوس است
زحمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال محسوس است
  رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: برگزاری جلسات آموزشی در حوزه بهداشت روان در قالب همایش ، نشست های دانشجویی و کارگاه های آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه بازوند استاندار کرمانشاه در نشست با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره زحمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال محسوس استبه رشد بیکاری در سالهای گذشته در این استان گفت: نرخ بیکاری استان در بدو ورود من به استان آزاردهنده و رو به افزایش بود. اما در یک سال اخیر باوجود مشکلات ناشی از زلزله، توانسته ایم رشد این آمار را متوقف کنیم و امیدواریم با حرکت و همراهی مردم و عمل به سند اشتغال استان، از پایان امسال سیر نزولی و افزایش داشته باشیم و این مهم، دست یافتنی و میسر است.
وی در ادامه افزود؛ اگر به سیاستهای اقتصادمقاومتی ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری و برنامههای دولت تدبیر و امید به خوبی عمل شود و مردم مثل همیشه پای کار باشند، از تنگنای تحریمهای اقتصادی به سلامت عبور خواهیم کرد.
بازوند تصریح کرد: «اشتغال» اساسا باید توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی به وجود بیاید و ما مسؤولین باید در این میان نقش تسهیلگر داشته باشند و موانع را از مسیر سرمایه گذاران برداریم. رفع موانع بروکراسی و تسریع در پاسخگویی در بررسی درخواستهای سرمایه گذاران باید از اولویتهای نظام اداری ما باشد.
وی به توطئه های دشمنان و استفاده از حربه های مخحتلف آنان در مقابله با کشور عزیزمان گفت: جنگ اقتصادی دشمنان با توپخانه جنگ روانی و فرهنگی علیه ملت ایران راه اندازی شده است تا با ناکارآمد جلوه دادن نظام باعث دلسردی ملت شوند. اما اساس موضوع این است که اقتدار ملت و نظام ایران برای دشمنان ما آزاردهنده است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  دستاورد‌های نظام در مقیاس جهانی مطرح شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه