2:00:59 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
زلزله‌زدگان نگران استمهال وام‌های بانکی نباشند
زلزله‌زدگان نگران استمهال وام‌های بانکی نباشند
به گزارش خبرگزاری برنا؛ نشست مشترک ولی‌الله سیف رییس کل بانک مرکزی، بازوند استاندار کرمانشاه و معاون شرکت آبفای کشور تشکیل شد. استاندار کرمانشاه در این نشست گفت: تمام وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از زلزله به مدت دوسال استمهال می‌شود و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند. وی افزود: موضوع  دریافت تسهیلات ارزی از

به گزارش خبرگزاری برنا؛ نشست مشترک ولی‌الله سیف رییس کل بانک مرکزی، بازوند استاندار کرمانشاه و معاون شرکت آبفای کشور تشکیل شد.

استاندار کرمانشاه در این نشست گفت: تمام وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از زلزله به مدت دوسال استمهال می‌شود و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وی افزود: موضوع  دریافت تسهیلات ارزی از بانک توسعه سرمایه گذاری آسیا ( مستقر در چین ) برای اجرای طرح بزرگ تصفیه فاضلاب کرمانشاه مطرح شد.

خبر جدید  حمله 2 "پلنگ" به گله گوسفندان در ثلاث/۴۰۰ گوسفند تلف شدند

استاندار گرمانشاه گفت: استمهال وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از دیگر مباحث بود که بر این اساس تمام وام‌ها در این مناطق استمهال می‌شوند.

 بازوند ادامه داد: برای اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده در حوزه عمران و گردشگری شهری در مرکز استان کرمانشاه ابتدا باید بحث فاضلاب شهر کرمانشاه را تعیین تکلیف و اجرا کنیم که در همین مسیر امروز به نتایج خوبی در نشست با دکتر سیف رسیدیم که مقرر شد مبلغ ۲۰۰ میلیون یورو تسهیلات از بانک آسیایی توسعه سرمایه گذاری ویژه این طرح بزرگ دریافت کنیم؛ که این تصمیم گام بزرگی در تحقق افق پیش روی ما در توسعه‌ی عمران شهری کرمانشاه است.

خبر جدید  گرد و غبار رقیق آسمان نواحی مرزی استان را فرا می‌گیرد

 وی این نشست را فرصتی مغتنم برای پی‌گیری موضوع مهم استمهال وام‍‌های مردم و تولیدکنندگان مناطق زلزله زده توصیف کرد و افزود: تمام وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از زلزله به مدت دوسال استمهال می‌شود و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برگزاری مراسم سوگواری یاس نبوی
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه