10:39:11 - یکشنبه 4 فوریه 2018
زلزله ۱۴۰۰ کارگر را در کرمانشاه بیکار کرد
زلزله ۱۴۰۰ کارگر را در کرمانشاه بیکار کرد
معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در زلزله اخیر ۱۴۰۰ کارگر در مناطق زلزله زده بیکار شدند که برای اکثر آنها بیمه بیکاری برقرار شده است. به گزارش خبرنگار ایسنا، طیب فشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در زمین لرزه اخیر ۹۸ کارگاه تحت پوشش قانون کار در

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در زلزله اخیر ۱۴۰۰ کارگر در مناطق زلزله زده بیکار شدند که برای اکثر آنها بیمه بیکاری برقرار شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، طیب فشی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در زمین لرزه اخیر ۹۸ کارگاه تحت پوشش قانون کار در استان از ۱۰ تا ۱۰۰ درصد تخریب شد و حدود ۱۴۰۰ کارگر این واحدها بیکار شدند.

خبر جدید  رشد ۵۶ درصدی ترانزیت خارجی وارده به گمرک پرویزخان

وی ادامه داد: این آمار فقط مربوط به واحدهایی است که مشمول قانون کار بوده و واحدهای صنفی و… را شامل نمی‌شود.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تعداد افراد متقاضی برای دریافت بیمه بیکاری تا پایان دی ماه را نیز ۱۱۳۱ نفر اعلام کرد و یادآور شد: برای ۹۴۶ نفر نیز تاکنون بیمه بیکاری برقرار شده است.

خبر جدید  دریافت تسهیلات اشتغال زایی از سوی کارمندان دولت تخلف است

فشی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این زلزله موردی از فوت کارگران در کارگاه‌های صنعتی نداشتیم.

وی با بیان اینکه در نخستین روزهای پس از زلزله ارائه خدمات به کارگران با برپایی چادرها آغاز شد، تاکید کرد: کمک‌هایی که در حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سراسر کشور برای کمک به زلزله زدگان جمع آوری شد حدود ۱۷۰ میلیارد ریال بود و برخی از استان‌های دیگر نیز خودشان کمک‌ها را به مناطق زلزله زده بردند.

خبر جدید  برگزاری بسته ارتقاء مهارت ها‌ی کارآفرینانه در کرمانشاه

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پیگیری برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در سرپل ذهاب هم خبر داد که قرار است زمین آن تعیین تکلیف و سپس کار ساخت درمانگاه آغاز شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه