10:59:57 - دوشنبه 26 فوریه 2018
زمان‌بندی آئین اعتکاف در کنگاور اعلام شد
زمان‌بندی آئین اعتکاف در کنگاور اعلام شد
گروه معارف- زمان‌بندی در آئین اعتکاف سال ۹۷ در شهرستان کنگاور اعلام شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، مرحله ابتدایی ثبت‌نام در آئین اعتکاف رجب‌المرجب سال ۹۷ در شهرستان کنگاور اعلام شد.امیر افشاری‌زاده، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور با اشاره به زمان‌بندی آئین اعتکاف در این شهرستان، گفت: مرحله ابتدایی ثبت‌نام از ۸ اسفندماه در

گروه معارف- زمان‌بندی در آئین اعتکاف سال ۹۷ در شهرستان کنگاور اعلام شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، مرحله ابتدایی ثبت‌نام در آئین اعتکاف رجب‌المرجب سال ۹۷ در شهرستان کنگاور اعلام شد.
امیر افشاری‌زاده، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور با اشاره به زمان‌بندی آئین اعتکاف در این شهرستان، گفت: مرحله ابتدایی ثبت‌نام از ۸ اسفندماه در شهرستان کنگاور آغاز و تا ۹ فروردین‌ماه ۹۷ ادامه دارد.
وی با اشاره به روش‌ها و مکان ثبت‌نام این آئین، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به مساجد این شهرستان، اداره تبلیغات اسلامی و حوزه‌های علمیه حضرت ولیعصر(عج) و حضرت زهرا(س) مراجعه کنند.

خبر جدید  نامه مردم منطقه دورود فرامان و بیان مشکلات این منطقه

زمان‌بندی آئین اعتکاف در کنگاور اعلام شد
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور اظهار کرد: آئین اعتکاف روزهای ۱۱ تا ۱۳ فروردین‌ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.
افشاری‌زاده تصریح کرد: جلسه برنامه‌ریزی سنت حسنه اعتکاف در کنگاور ۶ اسفندماه در دفتر امام جمعه این شهرستان با حضور مسئولین ادارات و خیرین برگزار شد.
وی گفت: در این جلسه مقرر شد برنامه‌های قرآنی با استفاده از اساتید قرآن این شهرستان همچون سال‌های گذشته در مکان‌های برگزاری اعتکاف برگزار شود همچنین خیرین قرآنی به‌منظور باشکوه‌تر برگزار شدن محافل قرآن و برنامه‌های تصحیح قرائت نماز معتکفین و تشویق شرکت‌کنندگان کمک مالی کنند.

خبر جدید  تشریح دلایل اختلال پخش برنامه‌های ورزشی در مناطق مرزی

زمان‌بندی آئین اعتکاف در کنگاور اعلام شد
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کنگاور اظهار کرد: طلاب حوزه‌های علمیه حضرت ولیعصر(عج) و حضرت زهرا(س) شهرستان کنگاور به‌منظور اقامه نماز جماعت و بیان احکام و پاسخگویی به سوالات شرعی معتکفین و برگزاری گفتمان‌های دینی در بین معتکفین حضور خواهند داشت.
افشاری‌زاده در پایان اظهار کرد: در جلسه مذکور امام جمعه کنگاور بر همکاری دستگاه‌های فرهنگی و اساتید قرآن برای بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های اعتکاف در این شهرستان تأکید کرد.

خبر جدید  ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی است

زمان‌بندی آئین اعتکاف در کنگاور اعلام شد
انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه