11:39:22 - یکشنبه 19 مه 2019
زیرساخت ناحیه کارگاهی مبلمان کرمانشاه تا پایان امسال تکمیل می‌شود
زیرساخت ناحیه کارگاهی مبلمان کرمانشاه تا پایان امسال تکمیل می‌شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه با اشاره به کلنگ‌زنی ناحیه کارگاهی مبلمان استان از سال ۹۶ گفت: زیرساخت‌های این ناحیه کارگاهی تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

بیژن کردستانی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: ناحیه کارگاهی مبلمان استان کرمانشاه که سال ۹۶ در شهرک صنعتی بیستون کلنگزنی شد هماکنون از نظر فراهم کردن زیرساختها وضعیت مناسبی دارد.

وی با بیان اینکه بخش زیادی از زیرساختها در این محدوده سه هکتاری فراهم شده است عنوان کرد: زیرساختهایی همچون آب، برق، گاز و فاضلاب در این منطقه انجام شده است و بخش راهسازی، محوطهسازی و معابر آن نیز حدود ۳۰ درصد پیشرفت دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه بین کرد: پیشبینی میشود مابقی کار باقیمانده نیز تا پایان امسال به اتمام برسد و تمام زیرساختهای این ناحیه کارگاهی تکمیل شود.

کردستانی کل اعتبار مورد نیاز برای تکمیل زیرساختهای ناحیه صنعتی کارگاهی مبلمان استان کرمانشاه را حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: تاکنون حدود ۱۴ میلیارد ریال در این ناحیه کارگاهی هزینه شده است.

خبر جدید  جشنواره منطقه‌ای نشان ملی صنایع‌دستی در کرمانشاه برگزار می‌شود

وی افزود: این ناحیه کارگاهی میتواند به محلی برای تولید و فروش انواع مبلمان تبدیل شود و چندین نفر در آن به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار شوند.

انتهای پیام / ز


منبع :: زیرساخت ناحیه کارگاهی مبلمان کرمانشاه تا پایان امسال تکمیل می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مراسم شادپیمایی عروسک‌ها امروز در کرمانشاه برگزار می‌شود
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه