1:23:53 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
ساخت فیلم سینمایی «ابر و ماه» در کرمانشاه آغاز شد
ساخت فیلم سینمایی «ابر و ماه» در کرمانشاه آغاز شد
نویسنده و کارگردان کرمانشاهی گفت: ساخت فیلم سینمایی «ابر و ماه» با محوریت کودکان سرطانی و بزرگداشت مقام معلم در کرمانشاه کلید خورد.

قدرتالله پورحاتمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکهفیلم سینمایی ابر و ماه در ژانر اجتماعی ساخته میشود،اظهار داشت:در این فیلم سینمایی اصغر محبی، افشین سنگچاپ، سیامک اشعری، مجید کوهی و فرحناز ایزدپناه به ایفای نقش خواهند پرداخت.

وی عوامل این اثر سینمایی ۹۰ دقیقهای تهرانی هستند وبرای نقش بازیگران کودک و نوجوان و سایر نقشها از هنرمندان کرمانشاهی نیز استفاده شده است تابا زبان هنربسیاری از مسائل و مشکلات، حقایق و ناگفتهها را به زیبایی و جذابیت بیان کرد.

خبر جدید  نارضایتی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از فعالیت تاکسی‌های اینترنتی

پورحاتمی با بیان اینکه کودکان سرطانی با توجه به نیازمندیهای دارویی و درمانی باید بسیار مورد حمایت جامعه و خیرین قرار بگیرند، بیان کرد: این فیلم سینمایی با به تصویر کشیدن گوشههایی از رنج و درد کودکان سرطانی، تلاش دارد زمینه مشارکت و همراهی بیش از پیش خیرین نیکوکار از این بیماران را فراهم سازد.

وی با بیان اینکه تاکنون پنج روز از کار فیلمبرداری این اثر سینمایی انجام شده است، گفت: ادامه فیلمبرداری با توجه به زمان امتحانات دانشآموزان و عدم حضور بازیگران کودک و نوجوان فعلاً متوقف شده و بعد از امتحانات آغاز خواهد شد.

خبر جدید  کشف سرقت میلیاردی از دکل‌های مخابراتی کرمانشاه

نویسنده و کارگردان کرمانشاهی از اکران و پخش این اثر سینمایی تا نوروز ۹۸ خبرداد و اظهار کرد: ابر و ماه روایت داستان پسر نوجوانی است که اتفاقاتی برای او در خرید هدیهای برای معلمش رخ میدهد.

وی با اشاره به اینکه در این اثر سینمایی با محوریت کودکان سرطانی و بزرگداشت مقام معلم، مفاهیم ارزشی و انسانی به تصویر کشیده میشود عنوان کرد: یکی از دغدغههای بنده در فیلمسازی، پرداختن به موضوعاتکار نشده است.

خبر جدید  نخستین "مدرسه سبز" کرمانشاه احداث می‌شود

پورحاتمی بیان کرد: بخش بیماران سرطانی بیمارستان محمد کرمانشاهی، مدرسه، محوطه تاریخی بیستون، طاقبستان، بازار سنتی کرمانشاه، تکیه معاونالملک و معبد آناهیتا از لوکیشنهای اصلی این فیلم است.

وی گفت: در این اثر سینمایی با توجه به پیشینه تاریخی بسیار خوبی که کرمانشاه دارد سعی شده معرفی خوبی از شهر کرمانشاه و آثار باستانی آن داشته باشیم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه