12:38:04 - دوشنبه 5 مارس 2018
ساخت کانکس در مناطق زلزله زده غرب توسط بسیجیان دانشگاه رازی
ساخت کانکس در مناطق زلزله زده غرب توسط بسیجیان دانشگاه رازی
مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: به لطف خداوند، کانکس هایی که برای اسکان موقت هم وطنان عزیز آسیب دیده از زلزله، تدارک دیده شده، و تا به حال ده کانکس تحویل داده شد و امیدواریم بتوانیم تا زمان اسکان دائمی هموطنان، مسیر کمک رسانی را برقرار نگه داریم. مسئول بسیج دانشگاه رازی  در گفتگو

مسئول بسیج دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: به لطف خداوند، کانکس هایی که برای اسکان موقت هم وطنان عزیز آسیب دیده از زلزله، تدارک دیده شده، و تا به حال ده کانکس تحویل داده شد و امیدواریم بتوانیم تا زمان اسکان دائمی هموطنان، مسیر کمک رسانی را برقرار نگه داریم.

مسئول بسیج دانشگاه رازی  در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه،  اظهار داشت: به همت جهادگران بسیجی دانشگاه رازی کرمانشاه، کارگاه ساخت کانکس در حال فعالیت است و اقشار مختلف دانشجویی به صورت خودجوش در این کارگاه به فعالیت مشغول هستند و این کانکس ها از محل کمک‌های مردم استان کرمانشاه ساخته شده و به مردم زلزله زده سرپل ذهاب تحویل داده می‌شود.

خبر جدید  حمایت از چهره‌های شاخص ورزش صورت می‌پذیرد

 

طارق کعب خاطرنشان کرد: به لطف خداوند، کانکس هایی که برای اسکان موقت هم وطنان عزیز آسیب دیده از زلزله، تدارک دیده شده، و تا به حال ده کانکس تحویل داده  شد و امیدواریم بتوانیم تا زمان اسکان دائمی هموطنان، مسیر کمک رسانی را برقرار نگه داریم.

 

وی با اشاره به ارسال کانکس به مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: با توجه به نیاز مبرم مردم در این فصول سرد زمستان به کانکس و سرپناه موقت،  بسیج دانشجویی در مدت چند ماه توانستند ۱۰ دستگاه کانکس برای اسکان هم وطنان عزیزمان در کرمانشاه مهیا کنند.

خبر جدید  ۱۲ هزار واحد روستایی تا شهریور امسال به بهره برداری می‌رسد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه