12:39:22 - یکشنبه 20 ژانویه 2019
سارقان اموال یکی از ادارات دولتی کرمانشاه دستگیر شدند
سارقان اموال یکی از ادارات دولتی کرمانشاه دستگیر شدند
کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ، از دستگیری سارقان وسایل و تجهیزات یکی از ادارات دولتی کرمانشاه که اقدام به سرقت اموال به ارزش ۳۰ میلیارد ریال کرده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چندی پیش و به دنبال وقوع یک فقره سرقت از انبار یکی از ادارات استان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی کرمانشاه قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده و گفت و گوی کارآگاهان پلیس آگاهی با تعدادی از کارکنان این اداره، در نهایت ماموران به یکی از این افراد که دچار تناقض گویی شده بود مشکوک و رفتارهای وی را زیرنظر گرفتند.
سردار امان اللهی تصریح کرد: با افزایش ظن پلیس به این فرد که جزو نیروهای شرکتی بود، وی دوباره تحت بازجویی قرار گرفت تا اینکه در بازجویی های فنی و اطلاعاتی پلیس به انجام سرقت با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با راهنمایی متهم، پلیس پس از کسب مجوز قضائی به سراغ دیگر همدست وی که در واحد تاسیسات یکی از بیمارستان های دولتی مشغول به کار بود رفت و او را نیز دستگیر کرد.
وی افزود: دومین متهم دستگیر شده در بازجویی ها عنوان کرد که پیشنهاد سرقت را همدست و متهم ردیف اول مطرح کرده که طی آن با خودرویش وارد محوطه انبارهای این اداره شده و پس از تخریب درب ورودی، مقداری از وسایل و تجهیزات موجود را به سرقت برده اند.
سردار امان اللهی گفت: متهمان در اعتراف های خود عنوان کردند که مقدار زیادی لوازم و تجهیزات به همراه ۹ دستگاه قیچی فک را به سرقت برده و در منزل یکی از آن ها مخفی کرده اند که در ادامه و با راهنمایی های صورت گرفته اموال مسروقه کشف شد.
رئیس پلیس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق اظهارات نماینده حقوقی این اداره ارزش اموال سرقت شده به ۳۰ میلیارد ریال می رسد.
وی یادآور شد: ۲ متهم دستگیر شده با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی و احتمال اعتراف به سرقت های دیگر بازداشت هستند.
سردار امان اللهی در پایان گفت: پلیس با جدیت به مقابله با موضوع سرقت می پردازد و اجازه نمی دهد عده ای برای منفعت طلبی فضای جامعه را ملتهب و ناامن کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  میزان طلاق در کرمانشاه کاهش و ازدواج افزایش یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه