2:11:34 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
سارقان طلافروشی صحنه دستگیر شدند
سارقان طلافروشی صحنه دستگیر شدند
کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: سه سارقی که به یک طلافروشی در شهرستان صحنه دستبرد زده بودند در کمتر از سه ساعت با اقتدار پلیس دستگیر شدند.

پایگاه خبری پلیس دوشنبه شب به نقل از سردار «منوچهر امان اللهی» اعلام کرد: این حادثه عصر امروز رخ داد که طی آن سارقان با تخریب دیوار طلا فروشی موفق شدند به داخل آن نفوذ کنند.
وی افزود: سارقان پس از ورود، حدود یک کیلوگرم طلا را سرقت و از محل متواری شدند.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: با گزارش این موضوع به پلیس؛ ضمن اجرای طرح های کنترلی تیم زبده ای از ماموران انتظامی به سرعت وارد عمل شده و تحقیقات گسترده خود را برای یافتن سارقان آغاز کردند.
وی افزود: ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و بررسی بانک اطلاعات سارقان موفق به شناسایی مخفیگاه آنها شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی ضربتی هر سه متهم را دستگیر کردند.
سردار امان اللهی ادامه داد: در بازرسی دقیق از مخفیگاه سارقان، همه طلاجات مسروقه کشف شد.
رییس پلیس کرمانشاه خاطرنشان کرد: طلا فروشی که مورد سرقت قرار گرفته بود متاسفانه از استحکام کافی برخوردار نبوده و صاحب آن نیز به توصیه پلیس مبنی بر مقاوم سازی دیوار مغازه خود توجه لازم را نداشته است.
وی با اشاره به اقتدار پلیس در مواجهه با جرائم، گفت: در این حادثه ماموران توانستند در سریعترین زمان ممکن سارقان را شناسایی و علاوه بر دستگیری متهمان طلاهای سرقت شده را کشف کنند.
سردار امان اللهی در پایان با هشدار به سارقان و مجرمان گفت: هیچ کدام آن ها از دست پلیس در امان نخواهند بود و به طور قطع به سزای عملشان می رسند.
۸۰۶۶

خبر جدید  4 استاد دانشگاه رازی در جمع دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه