12:13:46 - یکشنبه 12 مه 2019
سازمان بهزیستی نیازمند کمک‌های خیران و مردم است
سازمان بهزیستی نیازمند کمک‌های خیران و مردم است
کرمانشاه_نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی خدمات سازمان بهزیستی گفت: این سازمان نیازمند کمک‌های خیران و مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز چهارشنبه در نشست شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان کرمانشاه اظهار داشت: یکی از خصوصیات ماه رمضان ارائه خدمات به مردم است و همین کاری که بهزیستی انجام می‌دهد در این راستا است.

وی گفت: سازمان بهزیستی خدمات بسیار وسیعی را انجام می‌دهد لازم است این خدمات برای مردم بازگو شود تا عموم مردم از آنها باخبر باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه سازمان بهزیستی نیازمند کمک‌های خیرین و مردم است بیان داشت: بسیاری از مردم و حتی مسئولین از خدمات این سازمان اطلاع ندارند و باید این خدمات برای همه اطلاع رسانی شود.

خبر جدید  رئیس جمهور آینده با توجه به تولید داخلی به اشتغال جوانان کمک کند

وی خاطرنشان کرد دولت به تنهایی نمی‌تواند بسیاری از کارها را انجام دهد مشارکت مردم دست در بسیاری از امور می‌تواند کارساز باشد.

آیت الله علما گفت: باید همه تلاش کنند که با اطلاع رسانی میزان مشارکت‌های مردمی و خیرین و همچنین دستگاه‌های اجرایی را بالا ببرند و این سازمان را که خدمات بسیار خوب و مؤثری را در جامعه ارائه می‌دهند را یاری کنند.

خبر جدید  انهدام ۱۰۶ باند سرقت /کشف ۹۰ میلیارد تومان اموال سرقتی

وی با بیان اینکه خدمات بهزیستی به زنان و دختران بی سرپرست خدمات شایسته و از اهمیت بالایی برخوردار است افزود: همه باید چنین تفکری داشته باشند که همه مددجویان بهزیستی اعم از کودکان بی سرپرست یا معلولان را همانند فرزندان و خانواده خود ببینند و در کمک به آنها تمام تلاش خود را انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه همچنین به وصیت نامه خصوصی امام (ره) به فرزندش سید احمد اشاره کرد و بیان داشت: در این وصیت نامه آمده است بهترین کار و عمل مستحب خدمت به مردم است و خدمات رسانی به کسانی که تحت پوشش بهزیستی هستند مصداق همین سخن است.

خبر جدید  قرآن و اهل بیت سرمایه بی‌همتای مسلمانان است

آیت الله علما گفت هر ساله ۱۴ تا ۱۵ میلیارد تومان زکات گندم و جو می‌شود لذا سازمان بهزیستی با کمیته امداد صحبت کند تا مقداری از این پول برای ارائه خدمات بهزیستی در نظر گرفته شود.

کد خبر ۴۶۱۴۷۵۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه