3:10:00 - یکشنبه 28 آوریل 2019
سالروزعملیات بازی‌دراز فرصت خوبی برای معرفی استان کرمانشاه است
سالروزعملیات بازی‌دراز فرصت خوبی برای معرفی استان کرمانشاه است
کرمانشاه- معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه سالروزعملیات بازی‌دراز را فرصت خوبی برای معرفی استان کرمانشاه دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابراهیم الهی تبار امروز شنبه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، برگزاری مراسم گرامیداشت عملیات بازی دراز را افتخاری بزرگ دانست و اظهار داشت: کار اداری را نمی‌توان بر این فضا قالب کرد، بلکه باید برای انجام این کار با خلوص نیت تلاش کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه افزود: به این منظور باید از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنیم.

خبر جدید  نشست نمایندگان کرمانشاه با وزیر اقتصاد برای توقف واگذاری پتروشیمی بیستون

وی یادآور شد: سازمان ورزش و جوانان استان با راه اندازی یک دوره مسابقات ورزشی و یک جام ورزشی می‌تواند نام بازی دراز را در تقویم ملی ماندگار کند.

الهی تبار گفت: بازی دراز می‌تواند یک فرصت برای معرفی اماکن تاریخی و گردشگری استان باشد، لذا سازمان میراث فرهنگی با همکاری سپاه نبی اکرم (ص) می‌تواند از ورودی استان و طول مسیر این مراسم به خوبی این اماکن را معرفی کنند.

وی از فرمانداران به خصوص فرماندار سرپلذهاب درخواست کرد تا مشکلات را تا قبل از مراسم عنوان و پیگیری کنند.

خبر جدید  میزان بارش‌های استان کرمانشاه طی۲۴ ساعت گذشته/پاوه در صدر بارش‌ها

الهی تبار در بخش دیگری از سخنانش آزادی خرمشهر نماد مقاومت و ایستادگی کشوردانست و اظهار داشت: در بحث خرمشهر معنای جنگ جنگ تا پیروزی را درک کردیم.

وی نقش استان کرمانشاه را در جنگ بی بدیل عنوان و تاکید کرد: وظیفه داریم تا آنجا که توان داریم به عنوان یک رسالت ملی به این مسئله ورود پیدا کنیم و آن را نسل به نسل به آیندگان برسانیم.

خبر جدید  ۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه یادآور شد: بحث راهیان نور یکی از فاخرترین فعالیت‌های فرهنگی است که می‌توان طی آن واقعیت جنگ را به نسل جوان منتقل کنیم.

الهی تبار خاطرنشان کرد: اگرچه جنگ در استان کرمانشاه شروع و به پایان رسید اما گفتنی است که این استان همچنان در حال دفاع در بخش‌های مختلف است.

کد خبر ۴۶۰۱۵۹۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه